Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
***Erkélyes belvárosi lakás a Dunától néhány lépésre***
Az ingatlan igencsak előkelő helyen található, egyik ablakából még a Duna is látható. A belváros pezsgése egy karnyújtásnyira elérhető, ugyanakkor a lakás erkélye és ablakai egy átmenő forgalomtól mentes utcára nyílnak.
Az ingatlan legutóbb 2003-ban volt teljes körűen felújítva. Igény szerint fel lehet frissíteni a lakást, de jelen állapotában is tökéletesen élhető.
Maga a társasház is jó állapotnak örvend, 2000-ben felújították a homlokzatot és a lépcsőházat is, amelyek azóta igényesen karban vannak tartva.
Ingyenes pénzügyi tanácsadás és CSOK hitelügyintézés!
Díjmentesen segítünk a banki ajánlatok versenyeztetésében is!
További információkért kérem hívjon bizalommal! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 382294
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 12. Utoljára módosítva: 2025. 05. 13.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, V. kerület, 2. emelet