A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
LUXUS, KÉNYELEM, ELEGANCIA!
V. kerületben, a Múzeum körúton, eladásra kínálunk egy 142 m2-es (valóságban 151 m2), 4 szobás (3 háló + amerikai konyhás nappali), erkélyes, egyedien és PRÉMIUM minőségben felújított EXKLUZÍV, LUXUS lakást.
Az ingatlan igényesen berendezve, új, egyedileg gyártott minőségi bútorokkal, garanciális gépekkel, extrákkal (hangszigetelés, házimozi, projektor, vetítővászon, eredeti onyx bárpult, egyedi fénytechnika, automata redőnyök) felszerelve várja új tulajdonosát.
Fűtése: padló -és falfűtés kondenzációs kazánnal.
A szobákban külön szabályozható klímaberendezés található, valamint falba süllyesztett biztonsági széf is kialakításra került.
Jöjjön el és legyen Ön a tulajdonosa ennek a nem mindennapi, belsőépítészek által megálmodott luxusnak!
ID:380581 ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 380581
Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 28. Utoljára módosítva: 2025. 03. 28.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, V. kerület, Belváros, 1. emelet