Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Egy lakás árából három? Igen, a belvárosban.
Ebben az árkategóriában a legtöbb belvárosi ingatlan esetében megveszel egy lakást. Aztán jön a felújítás, a berendezés, a hónapokig tartó szervezés, végül reménykedsz, hogy jó bérlőt találsz.
Itt viszont egészen más a helyzet.
A IX. kerület egyik legjobb részén, a Kinizsi utcában kínálok megvételre egy háromlakásos ingatlanportfóliót, ahol mindhárom lakás külön karakterrel rendelkezik, saját villanyórával kialakított, azonnal hasznosítható és exkluzív megjelenésű.
Nem terveket, felújítandó ingatlant vagy hónapokig tartó kivitelezést veszel, hanem három elkészült lakást, amelyek másnaptól kezdve akár bevételt is termelhetnek.
A csomag tartalma:
3 különálló stúdiólakás
Saját villanyóra mindegyikhez
Modern, galériás kialakítás
Exkluzív belsőépítészeti megjelenés
Kiváló lokáció, néhány perc sétára a Bálnától és a Duna-parttól
A környék adottságai miatt a célcsoport is rendkívül széles: egyetemisták, fiatal pályakezdők, külföldi munkavállalók vagy hosszú távú bérlők számára egyaránt vonzó választás lehet.
Ha nem egy lakást, hanem egy jól átgondolt belvárosi befektetést keresel, ezt nézd meg mindenképp személyesen is.
SID ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: ******************* - GDN azonosító: 398250
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 16.
3 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, IX. kerület, földszint