Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
9. kerületben, József Attila lakótelepen eladó 2 szobás lakás!
Rendezett négy emeletes társasházban, csendes, zöld környezetben eladó egy dél-nyugati tájolású, napfényes földszinti lakás kiváló elrendezéssel.
A lakás előszobából, konyhából, spejzből, két külön bejáratú tágas szobából, valamint külön helyiségben található fürdőből és WC-ből és erkélyből áll. Az előszobában beépített szekrény található, mely segíti a praktikus tárolást, emellett még az előszoba nagyságából adódóan plusz tárolási lehetőség is kialakítható.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Érd.: Dobi Viktória tel.************ email: *******************
Referencia szám: LK026884
Hirdetés feltöltve: 2026. 06. 05. Utoljára módosítva: 2026. 07. 07.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, IX. kerület, földszint