Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 5. emelet

+ 17 kép 1/20
69 900 000 Ft69.9 M Ft 2 330 000 Ft/m2
1 szoba
30 m²
5. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 5. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Csatorna
Komfort: Komfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 130
Bene Attila István
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Prémium minőségű kis lakást kínálok vételre igényes vevőnek!
A lakás természetes fényben úszó otthon tágas üvegfelületekkel, kényelmes lakótérrel, kiváló kilátással a Dunára és a Nemzeti Atlétikai Központ Stadionra. Az épület rendelkezik még szebb kilátást nyújtó zöld terasszal, lépcsőházanként két lifttel, tárolókkal, kerékpártátolókkal és több szintes mélygarázs is.
A lakáshoz megvásárolható továbbá egy 13 m2-es gépkocsi beálló elektromos töltővel a -1 szinten és egy 2 m2 alapterületű zárható tároló a -2 szinten.
A lakótér prémium burkolatokkal készült, az előszoba gardrób igényesen berendezett, a klíma és a redőny előkészítése adottság, továbbá teljesen bútorozott a fürdőszoba. A lakásból és annak erkélyéről jó kilátás nyílik az igényesen kialakított belső udvarra is, ahol játszóterek és kellemes üldögélő részek és sétányok vannak kialakítva. A lakások prémium minőségű kerámia- és laminált padlóval, MABISZ tanúsítvánnyal rendelkező biztonsági bejárati ajtókkal, valamint digitális kaputelefonrendszerrel vannak felszerelve. A rendszer lehetővé teszi az épület bejárati ajtajának nyitását, és biztosítja a zavartalan kommunikációt a lakásban tartózkodók és a bejáratnál állók között.
A lakások AA energetikai minősítésűek, a teljes épület megfelelő vastagságú és minőségű hőszigetelési rendszert kapott (ideértve a külső hőszigetelést és többrétegű hőszigetelt ablakokat is). A lakásban egyedi mérős támogatott fűtési rendszer biztosítja a fűtést és melegvizet.
A ház közvetlen környezetében van a Lurdy Ház bevásárlóközpont, a Zene Háza és a Nemzeti Színház és tömegközlekedési szempontból sem rossz az elhelyezkedése, mert az 1 és 52 villamos is erre jár, ellenben a lakás tájolása révén a főutak zajától éppen védett.
A lakást nem a beruházó árulja, hanem első tulajdonosa, aki azonban nem lakott benne és nem is adta ki albérletbe. Így a lakás azonnal költözhető és teljesen újépítésűnek tekinthető. Ugyanakkor befektetési célból sem utolsó a megvétele, mert igényes kialakítása, jó elhelyezkedése erre is alkalmassá teszi.
Jelentkezzen mielőbb!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
2330 e Ft
1843 e Ft -26%
1693 e Ft -38%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.9 M Ft m Ft
66.7 m Ft -5%
59.1 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.203 M Ft
1 szoba
30 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

90 M Ft
2 szoba
55 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

109.383 M Ft
2 szoba
53 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

205.023 M Ft
3 + 1 szoba
145 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

97.007 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

141 M Ft
3 szoba
78 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

81.233 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

574.4 M Ft
7 szoba
445 m²
XII. kerület