City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Vágóhíd utca, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
75 900 000 Ft75.9 M Ft 2 232 353 Ft/m2
1 szoba
34 m²
2. emelet
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Villany
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 827
Gasztonyi Renáta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy MODERN, 2. emeleti, 34 nm-es stúdiólakás 7 nm-es terasszal a 2020-ban épült, elegáns Allure Residence-ben!

A lakás teljesen bútorozott és gépesített, keleti tájolású, ezért rendkívül világos és csendes is, mivel a belső kertre néz.

Az épület földszintjén számos üzlet található, többek között Rossmann, gyógyszertár, Spar, kávézó és egy 0-24 órás konditerem is.

A lakás PRÉMIUM MINŐSÉGŰ, gépesített konyhabútorral van felszerelve, amely a vételár részét képezi! A hangszigetelt nyílászárók motoros redőnnyel és szúnyoghálóval rendelkeznek, továbbá hűtő-fűtő klímaberendezés is beszerelésre került.
A berendezés nagy része szintén benne van az árban!

Az épületben mélygarázs, tárolóhelyiségek és külön kerékpártároló is elérhető. Ideális választás befektetésnek, hiszen a 9.kerület egy igen dinamikusan fejlődő részén található az ingatlan.

Fűtés: Átalánydíj 5600 Ft, amely 23-24 fokos hőmérsékletet biztosít télen.
Közös költség: 14.000 Ft

Kiváló közlekedés: A közelben találhatók a 2-es, 24-es, 51-es villamosok, valamint a 23-as, 54-es és 55-ös buszok megállói. A belváros autóval, tömegközlekedéssel vagy akár gyalog is könnyen elérhető.

A lakópark frekventált helyen, a Duna-parttól és a Művészetek Palotájától egy sarokra található. Az épületben 0-24 órás portaszolgálat működik.

Jöjjön el és nézze meg ezt a prémium minőségű stúdiólakást az Allure Residence-ben!

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ferencváros m² ár
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
2232 e Ft
1899 e Ft -18%
1866 e Ft -20%
1707 e Ft -31%
Ennek az ára
Ferencváros átlagár
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
75.9 M Ft m Ft
65.9 m Ft -15%
66.9 m Ft -13%
59.6 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Vágóhíd utca, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Vörösmarty utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

80 M Ft
4 szoba
75 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

225.943 M Ft
3 + 1 szoba
114 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

119.917 M Ft
2 szoba
71 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

205.023 M Ft
3 + 1 szoba
145 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

155.068 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.203 M Ft
1 szoba
30 m²
IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület