River Life

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
52 000 000 Ft52 M Ft 1 793 103 Ft/m2
1 szoba
29 m²
földszint
építés éve:1945

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Balázs István Jácint
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Újpesten a Városkapuhoz és az Újpest központhoz közel eladó egy felújított, galériázott 29 m2-es garzonlakás.

A lakás déli tájolású, minden napszakban világos. A belmagasság 3,46 m.
A lakás alapterülete 29 m2-es plusz egy 9,8 m2-es fekvő galéria van kialakítva.

A felújítás során a villany és a vízvezetékeket, valamint a burkolatokat felújították és az ingatlan festése történt meg.
A nyílászárók hő és hangszigeteltek, redőnnyel valamint a bejárati ajtó is modern biztonságos több ponton záródó.
A lakásban hűtő-fűtő klíma berendezés van felszerelve.
A melegvíz ellátása villanybojlerrel van megoldva.
A fürdő és a WC egy helyiségben található és törölköző szárítóval.
Tűzhely felsőrésze gázzal működik, a sütő elektromos.
Minden bútor és berendezés, gépesítés (hűtőgép, mosógép) igény szerint a vételár részét képezi.
A társasházat kedves magára és a környezetére ügyelő jó lakóközösség jellemzi.

Közelben a mindennapi élethez fontos boltok , Lidl, Spar, Gyógyszertár megtalálhatóak.
Közlekedés: Metró, buszok, villamos egyaránt elérhetőek.
Dunapart szintén sétatávolságra található.
Érdeklődésével és megtekintési szándékával várom megtisztelő hívását!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: LK045068

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1793 e Ft
1435 e Ft -25%
1693 e Ft -6%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
52 M Ft m Ft
50.8 m Ft -2%
59.1 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

32 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

54.9 M Ft
1 + 1 szoba
48 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

37.4 M Ft
1 szoba
31 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

69.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Práter utca 46-50
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
68 m²
IV. kerület, Újpest
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

103.302 M Ft
4 szoba
73 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

149 M Ft
7 szoba
180 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

179.5 M Ft
5 szoba
176 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

113.704 M Ft
3 szoba
77 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

32 M Ft
1 szoba
25 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

199 M Ft
5 szoba
167 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

66.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

63.79 M Ft
2 szoba
47 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

109.9 M Ft