Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, Megyer, Baross utca, földszint

1/2
75 000 000 Ft75 M Ft 842 697 Ft/m2
3 szoba
89 m²
földszint
építés éve:1940

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 771
Tecnocasa - IL Quarto Studio Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

BEFEKTETŐK FIGYELEM! – KÉT LAKÁSSÁ ALAKÍTHATÓ INGATLAN ÚJPESTEN

CSAK KÉSZPÉNZES VEVŐK ÉRDEKLŐDÉSÉT VÁRJUK!

Újpesten, a Baross utcában kínálunk megvételre egy különleges lehetőségeket rejtő, több funkciós ingatlant, amely jelenleg részben üzlethelyiségként, részben lakásként funkcionál.

Akár 2 külön lakás is kialakítható belőle!

Főbb jellemzők:

Összesen 89 nm (54 nm üzlet + 35 nm lakrész)

20 nm pince

Jelenlegi elosztás:

- 2× 20 nm üzlettér

- lakrész külön bejárattal

- konyha, szoba, közlekedő, vizesblokkok

- felújítandó állapot → teljesen saját igényre szabható

Miért nagy lehetőség?

Két külön lakás kialakítható (kiváló kiadásra )

Üzlet + lakás kombináció → vállalkozás + lakhatás egy helyen

Jó elhelyezkedés Újpesten

️ Műszaki:

- fűtés: klíma + hősugárzó

- gázóra, vízóra, okos villanyóra

- 3×16A, 3 fázisú villamos hálózat

- minden helyiségben (pince kivételével) kialakított csatornabekötési lehetőség

- több vizesblokk → átalakításhoz ideális

- masszív szerkezet, jó alap

‍️ Környék:

Könnyen megközelíthető, frekventált elhelyezkedés, a közelben boltok, szolgáltatások, közlekedési lehetőségek.

Ez nem egy átlagos ingatlan – hanem egy projekt!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Megyer m² ár
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
843 e Ft
778 e Ft -8%
1396 e Ft 40%
1706 e Ft 51%
Ennek az ára
Megyer átlagár
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
75 M Ft m Ft
46.8 m Ft -60%
93.2 m Ft 20%
131.3 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, Megyer, Baross utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Haller
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

66 M Ft
2 + 4 szoba
54 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

115 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

63 M Ft
2 szoba
47 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

199 M Ft
4 + 1 szoba
168 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
93 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

86 M Ft
2 szoba
80 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

32 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület, Ferencváros, Vaskapu u. 22
Eladó garázs

Budapest, IX. kerület

0.02 M Ft
14 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
74 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
100 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

165 M Ft
3 szoba
95 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

86 M Ft
2 szoba
80 m²
IV. kerület