NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, földszint

+ 12 kép 1/15
54 900 000 Ft54.9 M Ft 1 568 571 Ft/m2
2 szoba
35 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769715
Kováts Ákos
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Minőségi felújított, kis lakás kiváló helyen! Eladó egy 35 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás Budapest IV. kerületében, rendkívül csendes utcában, mégis kiváló infrastruktúrával.A lakás komplett felújításon esett át: a villamos hálózat teljesen cserélve, minden nyílászáró új, a tető megújult, kémény kialakítva, így akár kandalló is létesíthető, modern gázkazános fűtés padlófűtéssel, amely kényelmes és energiatakarékos megoldás.Ha nem szeretnél felújítással, szakikkal és váratlan költségekkel foglalkozni, ezt a lakást neked találták ki.De ha mégis később nagyobb lakásra lesz szükséged a tetőtér is beépíthető. A lakás elhelyezkedése kiváló: Nagyon csendes helyen van mégis néhány percen belül elérhető:az Árpád Bevásárlóközpont, üzletek, gyógyszertár, orvosi rendelő, éttermek, kávézók,óvoda, iskola, zöldterületek.A közlekedés kimondottan jó:több busz- és villamosjárat,gyors eljutás a metróhoz,autóval is könnyen megközelíthető.A parkolás a ház előtt ingyenes, ami ritka és nagy érték a környéken.Ez a lakás azoknak szól, akik nyugodt környezetben, mégis városi kényelemben szeretnének élni kompromisszumok nélkül.Ingyenes hitelközvetítéssel is segítem a vásárlást.
Érd: Kováts Ákos, tel: +36/20 250 3732, e-mail: kovats.akos@dh.hu

Referencia szám: LK048059-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1569 e Ft
1392 e Ft -13%
1675 e Ft 6%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
54.9 M Ft m Ft
71.2 m Ft 23%
88.4 m Ft 38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

109.9 M Ft
3 szoba
77 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

144.9 M Ft
5 szoba
146 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
73 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

84.9 M Ft
1 szoba
46 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Kárpát utca
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

106 M Ft
3 szoba
68 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

73.9 M Ft
4 szoba
98 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

164.9 M Ft
2 szoba
118 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

78.5 M Ft
2 + 1 szoba
73 m²
XXII. kerület, Budafok
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

169.9 M Ft
5 szoba
120 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

123.771 M Ft
3 szoba
69 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

86 M Ft
2 szoba
80 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

135 M Ft
4 szoba
98 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
69 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

189.9 M Ft
4 szoba