Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, Újpest, Nádor utca, szuterén

+ 13 kép 1/16
34 900 000 Ft34.9 M Ft 811 628 Ft/m2
1 + 1 szoba
43 m²
szuterén
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: szuterén
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 223
Czeglédi József
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

OTTHON START 3 %-OS HITEL IGÉNYBE VEHETŐ!

KÉNYELMES, KÖZVETLEN UTCAI BEJÁRATOS LAKÁS, FÜRDŐKÁDAS FÜRDŐSZOBÁVAL, KÉNYELMES KONYHÁVAL, NAGY ABLAKOKKAL!

Budapest IV. kerület városközpont vonzásában, kis lakásszámú társasház, gyorsan költözhető közvetlen utcafronti bejárattal rendelkező 43 nm-es jó állapotú másfél szobás félszuterén lakása csak 34,9 M Ft-ért eladó!

Gyorsan birtokba vehető.
Otthon Start 3 %-os hitelre alkalmas.
Víz, gáz, villany, csatorna bekötéssel rendelkezik.
Közös költség 12 ezer Ft/hó
gáz számla átalány 10-12 ezer Ft/hó
teljes rezsi közös költséggel átlag 30-35 ezer Ft/hó

Az ingatlan néhány perc gyalogos távolságra található Újpest városközpontjától. Az ingatlan téglaépítésű társasház alagsori helyiségeiből lett kialakítva az ezredfordulón. ekkor teljes közmű kialakítás történt. 2005-ben jó minőségű műanyag nyílászárók lettek beépítve. Fürdőszobája 160-as fürdőkáddal lett beépítve, mediterrán hangulatú burkolattal épített mosdó, valamint átemelő szivattyús wc kapott helyet.
Az utca frontról belépve az előtéren keresztül a nappali szoba és étkező együttese fogad. A nappaliból nyíló kisszoba tölti be a hálószerepét. A konyha az étkezővel kapcsolódik.
Mivel az ingatlan padlószintje 80 cm-el lejjebb van az utca szinttől, így a kiegyenlített hőmérséklet végett, alacsony fűtési és hűtési energiát igényel.
Az ingatlan északkeleti fekvése a reggeli és késő délutáni napfény sugarait kapja ajándékul.
Az otthonos hangulatú lakás környezetében számos kereskedelmi és szolgáltatást nyújtó üzlet található. Az újpesti városközpontban pedig minden igényt kielégítő infrastruktúra megtalálható.
A 4-es metró segítségével könnyedén elérhetjük a főváros számos pontját.
Ajánlom fiatal és idősebb korosztálynak, egyedül állóknak és pároknak egyaránt.
Központi elhelyezkedése miatt, kiváló tömegközlekedés mellett kényelmes és ideális otthon 1-2 fő számára.