Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, 10 felett

+ 12 kép 1/15
239 900 000 Ft239.9 M Ft 2 086 087 Ft/m2
5 szoba
115 m²
10 felett
építés éve:2021

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 10 felett
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 716
ifj. Csuha Attila
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest IV. kerületében, a Metrodom Panoráma lakóparkban megvételre kínálunk egy családbarát, ötszobás, panorámás lakást a 15. emeleten.
Az ingatlan 115 m² alapterületű, amelyhez három terasz kapcsolódik, összesen 40 m²-en.
A teraszokról lenyűgöző, egyedülálló panoráma nyílik a Budai-hegyekre, a Dunára és a főváros egészére.

A lakás ideális választás nagyobb családok számára, otthoni munkavégzéshez, valamint mindazoknak, akik nyugodt, biztonságos környezetben keresnek prémium életminőséget.
A lakás főbb jellemzői:
Világos, amerikai konyhás nappali, valamint 4 külön nyíló hálószoba
2 fürdőszoba és külön WC
Korszerű okos-otthon rendszer
Hűtő-fűtő klímaberendezés minden helyiségben
Elektromos redőnyök és szúnyoghálók
Magas minőségű, teljesen gépesített konyha bőséges tárolókapacitással
Egyedileg tervezett, praktikus beépített bútorok
A nappali és a terasz összenyitható, így tágas, világos, közösségi élettér alakítható ki

A Metrodom Panoráma lakópark:
A díjnyertes, zöld szemléletű lakópark a természetközeli életet ötvözi a városi kényelemmel.
A homlokzatot több mint 10.000 növényből álló zöldfal borítja, míg a belső parkban játszótér, szökőkút és sétányok szolgálják a lakók kényelmét.
Szolgáltatások és környezet:
24 órás portaszolgálat és biztonsági rendszer
Családbarát lakóközösség, közösségi terek
Gondozott zöld park és játszótér
Gyógyszertár, kisbolt, étterem, szépségszalon a lakópark területén
Kiváló közlekedés: M3 metró és vasút kb. 10 perc sétatávolságra

Parkolás:
Teremgarázs a -2. szinten, közvetlen liftkapcsolattal
(külön megvásárolható: 8.000.000 Ft)

Ez az ingatlan jóval több egy lakásnál:
egy tudatosan megtervezett, biztonságos és harmonikus otthon, ahol a család minden tagja saját életteret kap, miközben a közös terek tágasak, világosak és valódi otthonérzetet nyújtanak.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

239900000 Ft
Csuha Attila 06704545081 ifj.csuha.attila@oc.hu

Referencia szám: H512861

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
2086 e Ft
1274 e Ft -64%
1600 e Ft -30%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
239.9 M Ft m Ft
153.1 m Ft -57%
241.1 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 10 felett

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

113.704 M Ft
3 szoba
77 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

115 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

39.9 M Ft
2 szoba
44 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

32 M Ft
1 szoba
25 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
45 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
73 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

151.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
IV. kerület, Újpest
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

103.302 M Ft
4 szoba
73 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

135 M Ft
4 szoba
98 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

73.9 M Ft
4 szoba
98 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

123.771 M Ft
3 szoba
69 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

199 M Ft
4 + 1 szoba
168 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
IV. kerület