Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, földszint

+ 11 kép 1/14
138 950 000 Ft138.95 M Ft 1 510 326 Ft/m2
4 szoba
92 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 622
Virág Olga
Szentendre Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÁTADÁS: 2026 MÁJUS
Már csak az utolsó simítások vannak hátra.

Eladó egy nappali-konyha + 3 hálószobás, földszinti, déli tájolású, nagy erkélyes, korszerű kialakítású lakás Budapest IV. kerületében, a város szélén, csendes, ősfás környezetben. Letisztult terek, energiatakarékos mennyezeti hűtés-fűtés rendszer és jól átgondolt elrendezés biztosít kényelmes, családbarát otthont a mindennapokra.

A lakásról

Az ingatlan egy praktikus elrendezésű, nappali-konyha + 3 külön nyíló hálószobás lakás, amely ideális térkialakítást kínál egy család számára. A nappali és a konyha egy légtérben kapott helyet, így tágas, közösségi élettér jön létre, miközben a külön hálószobák nyugodt pihenést biztosítanak.

A földszinti elhelyezkedés és a déli tájolás világos, napfényes hangulatot ad a lakásnak. A korszerű mennyezeti hűtés-fűtés rendszer energiatakarékos működést biztosít, miközben egyenletes komfortérzetet teremt az év minden szakában.

A nagy erkély további életteret kínál, ahol kényelmesen elfér egy családi reggeli vagy egy nyugodt esti beszélgetés.

A társasházról és a környezetről

A lakás egy rendezett, modern lakóparkban található, amely nyugodt és zöld környezetet biztosít lakói számára. A környéket ősfás területek és természetközeli hangulat jellemzi, így a városi élet kényelme mellett a nyugalom is adott.

A közeli természetvédelmi terület különleges értéket ad a környéknek, ami ritka kombináció a fővárosi ingatlanok között.

Lokáció, közlekedés, bevásárlás

A Duna-part mindössze körülbelül 800 méterre található, így könnyen elérhető egy séta, futás vagy kerékpározás céljából. A környék közlekedése kedvező: tömegközlekedéssel és autóval is jól megközelíthető.

A közelben bevásárlási lehetőségek, szolgáltatások és a mindennapi élethez szükséges infrastruktúra is rendelkezésre áll.

Kinek ajánlom

Ez a lakás kifejezetten jó választás lehet kétgyermekes családok számára, akik tágas, jól tagolt otthont keresnek zöld, nyugodt környezetben. A külön hálószobák kényelmes életteret biztosítanak a család minden tagjának, miközben a nappali-konyha közös családi térként szolgál.

Ideális lehet azoknak is, akik a város zajától távol, madárcsicsergős, természetközeli környezetben szeretnének élni, mégis mindössze körülbelül 20 percre Budapest belvárosától.

Életérzés

Egy otthon, ahol a családi élet és a természet közelsége harmonikusan találkozik. Reggeli napfény a nappaliban, közös vacsora a teraszon, hétvégi séták a Duna-parton mindez egy modern, korszerű lakás kényelmével.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1510 e Ft
1482 e Ft -2%
1757 e Ft 14%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
138.95 M Ft m Ft
129.5 m Ft -7%
183.6 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

189.9 M Ft
4 szoba
84 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

115 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

149 M Ft
7 szoba
180 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

86 M Ft
2 szoba
80 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

39.9 M Ft
2 szoba
44 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

113.704 M Ft
3 szoba
77 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

123.771 M Ft
3 szoba
69 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület