Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, Újpest, Attila utca, 10 felett

+ 17 kép 1/20
186 500 000 Ft186.5 M Ft 2 168 605 Ft/m2
4 szoba
86 m²
10 felett
építés éve:2020

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 10 felett
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Szaitz Tibor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladóvá vált a méltán híres és kedvelt luxus Metrodom Panoráma lakóparkban egy 4 szobás újszerű állapotú lakás Dunai panorámás terasszal!

Kiváló elosztás, magas minőség és budai-Dunai panoráma jellemzi ezt a remek 86nm + 36nm terasszal rendelkező 13. emeleti lakást.

Hogy miért pont ezt válaszd?

+ Több díjat nyert, 2020-ban átadott társasház, amit luxus kivitelben építettek meg és rengeteg extrával felszereltek. 2+2 db személy és teherlift, porta szolgálat, közösségi szobák és parkos környezet fogadja a lakókat.
+ A fűtés házközponti egyedi mérővel lakásonként, de a kiváló szigetelésnek köszönhetően télen is csak nagyon minimális fűtésre van szükség (havonta max. 5-7000.- FT). Az energiatakarékos LED lámpáknak és a prémium háztartási gépeknek köszönhetően az áram számla is elenyésző. A közös költségben benne van a 0-24-es portaszolgálat, az épület és garázstakarítás, a függőkertek és a park gondozása, illetve a lakópark általános rendben tartása is.
+ Rendkívül jó a lokáció, mivel a 4. és 13. kerület határán található és 10 perc alatt elérhető a belváros. A lakóparkhoz tartozik egy pihenőparkos modern játszótér a gyermekesek örömére.
+ Bevásárlási lehetőségek, éttermek, fagyizó, vegyesbolt, gyógyszertár, pékség, kávézó és még számtalan hely ami pár perc sétára elérhető a háztól.
+ A tömeg közlekedés is kiváló, mivel Újpest városkapu metró megálló 6 perc sétára található, továbbá számos busz járat a háztól 300 méterre található (104,104A,147,196,204, és éjszakai 950,950A buszok).

+ A lakás 3 jó méretű hálószobával, 2 fürdőszobával és még egy vendég mosdóval is rendelkezik.
+ A tágas amerikai konyhás nappali rendkívül világos és mint minden szoba, ez is terasz kapcsolatos.
+ A kilátás a Duna partra és a budai hegyeire, illetve Szentendre - Vác - Gödöllői dombság irányában teljesen zavartalan és lehengerlő látványt nyújt.
+ Remek délnyugati fekvésű, így akár napkeltéről akár naplementéről legyen szó, bármelyik megcsodálhatod minden nap.
+ Teljesen újszerű állapotban van, felújítást nem igényel.
+ A kényelmet fokozza az egész lakásban kialakított okos otthon rendszer, ami világítástól kezdve, a fűtésen át az elektromos redőnyig mindent kezel. Természetesen minden termék és energia hatékony kivitelezésű.
+ A tulajdonos lehetőség szerint az ingatlannal együtt kívánja értékesíteni a hozzá a jelenleg használt mélygarázs beállót melynek külön ára 8M Ft.
+ Az ingatlan tehermentes, 1/1-es tulajdonú társasházi lakás, hitelre is megvehető. A birtokba adás rugalmas, de az eladónak kedvező ajánlat lenne a visszabérlés lehetősége is, mivel egy másik jelenleg is épülő projekt lakásba költözne.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Ha nyugodt környékre vágysz luxus és kiemelt környezetben egy olyan egyedi és remek állapotú lakásban, amihez egy egyedi nagysági terasz is tartozik gyönyörű kilátással, akkor gyere el és szeress bele te is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újpest m² ár
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
2169 e Ft
1522 e Ft -43%
1495 e Ft -45%
1727 e Ft -26%
Ennek az ára
Újpest átlagár
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
186.5 M Ft m Ft
133.3 m Ft -40%
132.3 m Ft -41%
184.8 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, Újpest, Attila utca, 10 felett

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

149 M Ft
7 szoba
180 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

39.9 M Ft
2 szoba
44 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XI. kerület, Kelenföld, Villányi út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

380 M Ft
432 m²
0 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
IV. kerület, Újpest
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

103.302 M Ft
4 szoba
73 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

189.9 M Ft
4 szoba
84 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

115 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

32 M Ft
1 szoba
25 m²