Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, 1. emelet

+ 15 kép 1/18
93 500 000 Ft93.5 M Ft 1 460 448 Ft/m2
3 szoba
1. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Giesz Bence
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Újépítésű, nappali+2 hálószobás lakás eladó a IV.kerületben található Active Life Lakóparkban!

A lakópark egy 15.046 nm-es, erdős, fás, Duna mellett fekvő területen épült azok számára, akiket a munkájuk, a mindennapi teendőik a városba hívnak minden reggel, a nap végén azonban szeretnének egy rejtett, a sűrű forgatagtól és a város zajától mentes helyen, zárt környezetben otthont teremteni.

Így született meg az Active Life lakópark, ahol a kettősség előnyeivel egyesül a békés és a mozgalmas, az elszigetelt és a városközeli, a zöld és a modern, az egyéni és a kollektív.
A kerület peremén lévő beruházás egy sportosan aktív, fiatalos hangulatot kíván az ottélők számára biztosítani, ahol a békésen élettel teli közösségi lét áll a fókuszban.

A lakásról:
- Első emeleti, erkélyes, napfényes lakás
- Nappali + 2 hálószoba
- Hőszivattyús fűtés/hűtés (a melegről padlófűtés gondoskodik, míg a hűtés fan-coilon keresztül)
- Jelenleg fan-coil a nappaliban található, de minden szobában van hozzá kiállás és 220 ezer ft/db áron kérhető
- A nappalin és hálószobákon kívül a lakásban található még egy nagy méretű fürdőszoba, külön wc, külön zuhanyzó és egy jó méretű tároló is

A lakás a B épületben található, itt mindössze 18 lakás van, szintenként 6 db.
Kötelezően megvásárolandó hozzá egy felszíni beálló, melynek ára 4 millió ft, illetve opcionálisan megvásárolható hozzá egy nagy méretű tároló is a pincében.

Elhelyezkedése:
- A Budapest és Dunakeszi közötti szakaszon lévő terület autóval kiválóan megközelíthető az M0-s autópályáról lehajtva, a Váci út külső szakaszáról, a Megyeri hídról, tömegközlekedéssel pedig 104-es buszmegállóról.

További információkért és megtekintéssel kapcsolatban várom hívását a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1460 e Ft
1376 e Ft -6%
1694 e Ft 14%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
93.5 M Ft m Ft
92.3 m Ft -1%
132.3 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
89 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
IV. kerület, Újpest
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

103.302 M Ft
4 szoba
73 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

149 M Ft
7 szoba
180 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Baross utca
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98.8 M Ft
2 + 2 szoba
98 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Keszkenő u
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

57.9 M Ft
2 szoba
47 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

32 M Ft
1 szoba
25 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

149 M Ft
7 szoba
180 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

86 M Ft
2 szoba
80 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

20.9 M Ft
1 szoba
17 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

39.9 M Ft
2 szoba
44 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület