Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
93 700 000 Ft93.7 M Ft 1 419 697 Ft/m2
2 + 1 szoba
66 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 618
Probdorsfer Ferenc
Szentendre Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Újépítésű, háromszobás, mennyezeti hűtés-fűtéses lakás Újpesten modern otthon a természetvédelmi terület határán

Eladó egy nappali-konyha + 2 hálószobás, első emeleti, korszerű kialakítású lakás a IV. kerületben a város szélén csendes ősfás környezetben. Letisztult terek, energiatakarékos mennyezeti hűtés-fűtés rendszer, praktikus elrendezés ideális választás saját otthonnak és befektetésnek is.
A lakásról:
Az 1. emeleten található, átgondolt alaprajzú ingatlan kényelmes életteret biztosít akár családok, akár párok számára.

Főbb jellemzők:
Nappali-konyha + 2 külön nyíló hálószoba
1 db fürdőszoba
1 db külön WC
Mennyezeti hűtés-fűtés rendszer
Modern, korszerű műszaki megoldások
Első emeleti elhelyezkedés

A nappali és a konyha egy légtérben kapott helyet, így világos, közösségi tér jött létre, ahol a családi és baráti együttlétek természetes központja alakul ki.
A két külön hálószoba biztosítja az intimitást és a nyugodt pihenést.

A mennyezeti hűtés-fűtés nemcsak energiatakarékos, hanem esztétikus megoldás is nincs radiátor, nincs klímaberendezés a falon, csak tiszta, letisztult enteriőr és kellemes hőérzet egész évben.

Opcionális lehetőségek:

Teremgarázshely vásárolható
Tároló vásárolható

A parkolás és a tárolás kérdése így hosszú távon is megnyugtatóan rendezhető.

A környékről Újpest, Székesdűlő

A IV. kerület folyamatosan fejlődő, egyre keresettebb része. Rendezett lakókörnyezet, jó infrastruktúra és kiváló közlekedés jellemzi.

Közlekedés és infrastruktúra:

M3 metró 10 perc alatt tömegközlekedéssel elérhető

Minden adott a kényelmes, modern városi élethez.

Az életérzés:

Letisztult, modern otthon, ahol a funkcionalitás és a komfort találkozik.
Kényelmes reggelek a világos nappaliban, nyugodt esték a saját hálószobában.
Biztonságos, jól megközelíthető környezet, ahol jó hazaérkezni.

Ez nem csupán egy lakás ez egy tudatos döntés a minőség mellett.

Kinek ideális?

Családoknak
Fiatal pároknak
Befektetőknek kiadási céllal
Azoknak, akik modern gépészetű, fenntartható otthont keresnek

Egy jól megválasztott lakás értékálló döntés.
Ne maradjon le róla.

Várom hívását a megtekintéshez!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1420 e Ft
1396 e Ft -2%
1706 e Ft 17%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
93.7 M Ft m Ft
93.2 m Ft 0%
131.3 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

126 M Ft
3 szoba
77 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
73 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

73.9 M Ft
4 szoba
98 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

66 M Ft
2 + 4 szoba
54 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
93 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

115 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

139.9 M Ft
4 szoba
97 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

82.5 M Ft
2 szoba
59 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

165 M Ft
3 szoba
95 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

32 M Ft
1 szoba
25 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
IV. kerület, Újpest
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

103.302 M Ft
4 szoba
73 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

113.704 M Ft
3 szoba
77 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás