Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, földszint

+ 13 kép 1/16
104 900 000 Ft104.9 M Ft 1 115 957 Ft/m2
3 szoba
94 m²
földszint
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 890
Tecnocasa - Kápmegyer Ingatlan Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

IV. kerületben, Újpest-kertváros részen, 347nm-es telken, Nettó: 94nm-es, előkertes, három fekvésű (É/D/Ny), duplakomfortos, 3 szobás, földszinti lakás eladó, 35nm-es pincével, saját 200nm-es medencés kerttel, autóbeállóval, garázzsal.

Az ingatlan felújított állapotú. A felújítás és átépítés 2012-ben zajlott. A ház külső szigetelést kapott, a villanyvezetéketek áthúzták, a vízvezetékeket és a gázcsöveket korszerűsítették. Kondenzációs cirkó és 3 inverteres klíma került beszerelésre. A nappaliban hőszigetelő aljzatbeton, éjszakai áramról működtetett falfűtés és tömegkályha is gondoskodik a kellemes hőmérsékletről. Az ablakok és az ajtók thermo üveges műanyagok, redőnnyel és szúnyoghálóval. A konyha, a fürdőszoba és a WC felszereléseit, fali, illetve padlóburkolatait, a többi helyiség padlózatát és a belső ajtókat kicserélték. A szobák laminált padlósak, a többi helyiség járólapos.

A beépített elemek a vételár részét képezik, a többi bútor megegyezés szerint maradhat.

A kertben található egy 18nm-es medence és egy elektromos ajtóval felszerelt 24nm-es garázs. Az autóval történő behajtást elektromos kertkapu segíti.

Az ingatlan egy helyrajzi számon van az emeleti lakással, így ügyvédi megosztással történne az adás-vétel.

A közelben van lehetőség bevásárlásra, elérhető gyermek- és felnőtt orvosi rendelő, iskolák, óvodák.

A lakás elhelyezkedése kiváló. Ingyenes parkolóhelyek szolgálják az itt lakók kényelmét, de a BKK járataival is könnyen megközelíthető, a kikapcsolódni vágyókat pedig a Farkas-erdő várja.

A 96/121/270/296/296A buszok megállója 5 perc, a 20E/220/914 buszok és a 14-es villamos megállója 8 perc, Újpest-központ metróállomás pedig 15 perc alatt elérhető.

Finanszírozás: az ingatlan tehermentes, banki finanszírozással is megvásárolható (CSOK+, babaváró), melyben független hiteltanácsadó kollégánk ingyenes tanácsadással áll rendelkezésükre!

Egyes ingatlanjaink esetében csere és ingatlanbeszámítás is lehetséges. Továbbá ügyfeleink részére keresünk eladó ingatlant, tulajdonrészt, vagy haszonélvezeti joggal terhelt ingatlant Budapesten és az agglomerációban.

VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN ELADÓINKNAK INGYENES ÉRTÉKBECSLÉST BIZTOSÍTUNK!

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1116 e Ft
1396 e Ft 20%
1706 e Ft 35%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
104.9 M Ft m Ft
93.2 m Ft -12%
131.3 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

65.99 M Ft
1 szoba
63 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

86 M Ft
2 szoba
80 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

139.9 M Ft
4 szoba
97 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

86 M Ft
2 szoba
80 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

107.5 M Ft
4 szoba
73 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

71 M Ft
2 szoba
46 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

123.771 M Ft
3 szoba
69 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
48 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

39.9 M Ft
2 szoba
44 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.5 M Ft
3 szoba
68 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

84.9 M Ft
1 szoba
46 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

32 M Ft
1 szoba
25 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
89 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

133 M Ft
4 szoba
76 m²
XIV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIV. kerület

148.9 M Ft
3 szoba
113 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

149 M Ft
7 szoba
180 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

63.9 M Ft