Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, 2. emelet

+ 5 kép 1/8
69 000 000 Ft69 M Ft 1 604 651 Ft/m2
1 + 1 szoba
43 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 396
Hegedűs Marianna
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Családi Ingatlan kínálatában lévő újpesti téglalakás csendes, kertvárosi részen, zöldövezetben, a Baross utcában található, egy háromemeletes, rendezett, téglaépítésű társasház, 2. emeletén helyezkedik el.

A Családi Ingatlan által eladásra kínált lakás jellemzői:
- műszakilag és esztétikailag teljes körűen felújított, a felújítás folyamatban van, az új tulajdonos saját ízlése szerint alakíthatja még a szobák burkolatait, valamint a fürdőszobát és a WC-t is,
- a víz és villanyvezetékek cseréje megtörtént,
- beépített erkélyes, rendkívül jó elrendezésű, szobái külön nyílóak, a konyhája étkezős, világos, nagy ablakos, a fürdőszoba és a WC külön helyiségben található,
- redőnnyel és szúnyoghálóval ellátott, hangszigetelt, műanyag nyílászárókkal és biztonsági bejárati ajtóval ellátott,
- a szobákban klíma található,
- a rezsi költség alacsony, egyedi mérőórákkal felszerelt, a fűtéséről, illetve a meleg vízről gázkazán gondoskodik, a közös költség: 13.000 Ft/hó,
- biztosított a rezsicsökkentés a fogyasztás alapján,
- a lakáshoz saját, zárható, 4 nm-es tároló is tartozik,
- parkolás a ház előtti parkolóban lehetséges.

A környék infrastruktúrája és a közlekedés kiváló, minden a közelben.
- buszmegálló, ahonnan Újpest-Központ 10 perc alatt megközelíthető,
- iskola, óvoda, bölcsőde, orvosi rendelő, újpesti piac, bevásárlási lehetőség.

Ha az ingatlan vásárlásához hitelre van szüksége, hiteltanácsadónk ingyenesen segít Önnek megtalálni a piacon található konstrukciók közül a legoptimálisabb lehetőséget.
Várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1605 e Ft
1406 e Ft -14%
1675 e Ft 4%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
69 M Ft m Ft
88.2 m Ft 22%
88.4 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület, Alsórákos, Mirtusz utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

82.9 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
89 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
73 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

189.9 M Ft
4 szoba
84 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
48 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

123.771 M Ft
3 szoba
69 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

86 M Ft
2 szoba
80 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

115 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

113.704 M Ft
3 szoba
77 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

20.9 M Ft
1 szoba
17 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

39.9 M Ft
2 szoba
44 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca