Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
460 000 000 Ft460 M Ft 2 100 457 Ft/m2
5 szoba
219 m²
2. emelet
építés éve:2003

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Klesitz Krisztina
Duna House - József körút

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Vannak ingatlanok, amelyek nem csupán lakhelyet, hanem életérzést és nyugalmat kínálnak. Ez az ingatlan azoknak készült, akik a legmagasabb minőséget keresik, és ahol a legmodernebb technológia észrevétlenül szolgálja a mindennapi kényelmet.

Kültéri élmény és privát szféra
Élvezze a napfelkeltét a keleti vagy a naplementét a nyugati tájolású teraszon. A 15 és 19 négyzetméteres teraszok, valamint a lenyűgöző örökpanoráma felejthetetlen hátteret biztosítanak a pihenéshez. A 150 négyzetméteres saját kert automata öntözőrendszerrel gondoskodik a zöld környezetről, míg a beépített jacuzzi és infraszauna saját wellness-részleggé emeli az otthonát.

Jövőbe mutató technológia és kényelem
Az ingatlan teljes okosotthon rendszerrel és a legmodernebb gépészettel felszerelt, hogy Önnek csak a kikapcsolódásra kelljen koncentrálnia:

LG hőszivattyús rendszer: Padló- és mennyezethűtés-fűtés a tökéletes hőérzetért.

Személyre szabott komfort: Helyiségenkénti, akár távolról is vezérelhető hőmérséklet és friss levegő ellátó rendszer.

Automatizáció: Motoros redőnyök, szúnyoghálók minden nyílászárón és motorosan nyíló tetőablakok.

Hatékonyság: Fenntartható üzemeltetés a H tarifa segítségével.

Exkluzív belső megoldások és extrák
A lakás minden részlete a kifinomult ízlést tükrözi. A külön kamra és mosókonyha praktikus eleganciát kölcsönöz a mindennapoknak, a prémium minőségű burkolatok és az egyedi belsőépítészeti megoldások pedig garantálják a magas szintű életérzést.

További opciók:

Tágas garázs: 37 négyzetméteres, kétállásos garázs, ahol mindkét beállóhely elektromos autó töltési előkészítéssel rendelkezik (14 M Ft/db).

Saját tároló: 7 négyzetméteres zárt tárolóhelyiség (7 M Ft).

Az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik nem ismernek kompromisszumot, ha valódi életminőségről van szó. Legyen szó családi fészekről, felsővezetői rezidenciáról vagy prémium befektetésről, ez a lakás minden igényt kielégít.

A lakásban található bútorok és berendezési tárgyak külön megállapodás részét képezik.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
2100 e Ft
1776 e Ft -18%
1600 e Ft -31%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
460 M Ft m Ft
281.5 m Ft -63%
241.1 m Ft -91%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

134.147 M Ft
3 szoba
71 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

10.9 M Ft
43 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

329 M Ft
6 szoba
220 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Mirtusz utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

82.9 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

379 M Ft
5 szoba
240 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

359 M Ft
6 szoba
200 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

164.9 M Ft
3 szoba
140 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
4 szoba
202 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba
70 m²
III. kerület, Testvérhegy, Kisdomb utca
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

220 M Ft
4 + 1 szoba
169 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

169 M Ft
4 szoba
157 m²
III. kerület, Testvérhegy, Kisdomb utca
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

200 M Ft
3 szoba
138 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

220 M Ft
4 szoba
202 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

57.9 M Ft
2 szoba
47 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület