Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, Pasarét, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Elegáns, letisztult, design lakás Pasaréten! Teljes bútorzattal, csak költözni kell!!Budapest 2. kerületben, rendezett, karbantartott társasházban eladó egy zöld kertre néző, földszinti, 54nm-es, nagy belmagasságú, prémium minőségű anyagok felhasználásával teljes körűen felújított (újjáépített) design lakás akár teljes bútorzattal és berendezéssel. Felújítás paraméterei:Elegáns, letisztult, modern enteriőrGépesített, modern konyhabútorÚj betonozás, vakolat, illetve ytong és gipszkarton falakÚj víz- és villanyvezetékekÚj elektromos fűtési rendszer padlófűtéssel kiegészítveÚj nyílászárók és redőnyökHűtő-fűtő fancoilMinőségi bútorok és berendezési tárgyak (konyhabútor, felső kategóriás Bosch gépekkel, beépített bútorok, gardrób, a képen látható összes design elem, lámpa testek, függönyök, szőnyegek és bútorok).A dél-keleti tájolású, a társasház zöld kertjére néző, napfényes, lakberendezői szemmel átalakított design lakásban egy amerikai konyhás nappali, hálószoba, előszoba, fürdőszoba, külön wc és egy háztartási helyiség kaptak helyet.A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik: Városmajor, Mammut, kultúrintézmények (Millenáris), Fény utcai piac a közvetlen közelben. A tömegközlekedés kitűnő: az 56, 59, 61.-es villamosok megállója két perc sétával elérhető, de sétatávolságon belül található a Széll Kálmán tér, az M2-es metró, a 4, 6, 17-es villamosok és számos busz megállója is. Parkolás az utcában könnyedén megoldható.
Irányár: 126000000 Ft
Érdeklődni: Gujdár Zsuzsa *********** *******************
Referencia szám: LK011456
Hirdetés feltöltve: 2026. 08. 25.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, II. kerület, Pasarét, földszint