Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 2. emelet

+ 5 kép 1/8
123 000 000 Ft123 M Ft 2 365 385 Ft/m2
2 szoba
52 m²
2. emelet
építés éve:40

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Gujdár Zsuzsa
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Otthonos nyugalom Rézmálon erkélyes, felújított lakás eladóA II. kerület egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, a Felvinci út felső szakaszán kínálunk megvételre egy 52 m²-es, két szobás, második emeleti, kiváló állapotú lakást, 4 m²-es erkéllyel.Az ingatlan néhány éve teljes körű felújításon esett át: megújult a fűtési rendszer, a burkolatok, a nyílászárók, valamint redőnyök és szúnyoghálók is beépítésre kerültek. A lakás elrendezése praktikus és jól élhető: világos nappali erkéllyel, külön nyíló hálószoba beépített szekrénnyel, modern, gépesített, bárpultos konyha, valamint egy kisebb tárolóhelyiség is rendelkezésre áll.A keleti tájolású erkély külön értéket képvisel: télen részpanoráma nyílik a Parlament irányába, míg a nyári időszakban a dús lombkoronák természetes módon biztosítanak árnyékot és fokozott privátszférát, egyúttal csökkentve a városi zajokat.Az ablakos, zuhanyzós fürdőszoba modern kialakítású, padlófűtéssel és törölközőszárítós radiátorral felszerelt. A fűtést és a melegvizet korszerű cirkó gázkazán biztosítja, a nyári komfortérzetről légkondicionáló gondoskodik.A mindössze 12 lakásos, szigetelt társasház rendezett, jó állapotú, pénzügyileg stabil. A közös költség 18 000 Ft, amely a vízfogyasztást és a gondozott, közös kert fenntartását is tartalmazza. A lakáshoz egy kb. 5 m²-es, zárható tároló tartozik.A környék infrastruktúrája kiváló: a Széll Kálmán tér, a Mammut Bevásárlóközpont, valamint számos kávézó és étterem kb. 15 perc sétával elérhető, a tömegközlekedés pedig néhány percen belül hozzáférhető.Irányár: 123 millió FtIdeális választás azok számára, akik csendes, zöld környezetben, mégis a város közelségében keresnek igényes otthont.

Irányár: 123000000 Ft
Érdeklődni: Gujdár Zsuzsa 30/425-0224 gujdar.zsuzsa@dh.hu

Referencia szám: LK036496

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2365 e Ft
1932 e Ft -22%
1675 e Ft -41%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
123 M Ft m Ft
116.3 m Ft -6%
88.4 m Ft -39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

85 M Ft
1 szoba
56 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

270.4 M Ft
3 szoba
73 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

329 M Ft
4 + 1 szoba
153 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

991.843 M Ft
6 szoba
370 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
66 m²
II. kerület, Lipótmező, Hűvösvölgyi út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

199.99 M Ft
6 szoba
115 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

421.6 M Ft
5 szoba
138 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 szoba
156 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

753.8 M Ft
5 szoba
321 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

576.351 M Ft