Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, földszint

+ 11 kép 1/14
75 000 000 Ft75 M Ft 2 083 333 Ft/m2
1 + 1 szoba
36 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Kovács Tünde
Duna House Béke tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budai életérzés a Margit-negyed szívében !
Stílusos galériás lakás pár lépésre a rakparttól!
Ha egy igazán hangulatos, különleges kis budai otthont keresel kiváló lokációval, ezt a lakást érdemes megnézned.
A II. kerület egyik legfelkapottabb részén, a folyamatosan fejlődő Margit-negyed közelében található ez a teljesen felújított, magasföldszinti, galériás garzon, amely a praktikumot és az otthonosságot egyszerre kínálja.
A 36 m²-es lakótérhez egy közel 14 m²-es galéria kapcsolódik, így a lakás meglepően tágas érzetet ad. A felújítás során minden fontos műszaki és esztétikai elem megújult: új villamoshálózat korszerű nyílászárók modern burkolatok letisztult, fiatalos enteriőr
Az ingatlan ideális első lakásnak, egyetemistának, fiatal párnak, de befektetésként is remek választás lehet, hiszen a lokáció miatt könnyen és gyorsan kiadható.
A környék egyik legnagyobb előnye maga az életstílus:reggeli kávé a közeli kávézókban, séta a Dunaparton, villámgyors közlekedés, budai nyugalom és belvárosi pezsgés egyszerre.
Margit híd, rakpart, villamos, boltok, éttermek minden pár perc sétára.
Azonnal költözhető, szerethető budai lakás kiváló helyen.Érd:Kovács Tünde:06704522433

Referencia szám: LK017658-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2083 e Ft
2032 e Ft -3%
1675 e Ft -24%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
75 M Ft m Ft
184.6 m Ft 59%
88.4 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

559.9 M Ft
4 szoba
169 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

67 M Ft
3 szoba
115 m²
II. kerület, Lipótmező, Hűvösvölgyi út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

199.99 M Ft
6 szoba
115 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

700 M Ft
4 szoba
236 m²
II. kerület, Országút, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

135 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
II. kerület, Víziváros, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

275 M Ft
9 + 1 szoba
240 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

110 M Ft
2 szoba
65 m²
V. kerület, Lipótváros, Ferenciek tere
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

185 M Ft
3 szoba
75 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

396.44 M Ft
2 szoba
221 m²
XVIII. kerület, Almáskert, Nagyenyed utca
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

94.99 M Ft
4 szoba
90 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület