Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, Pálvölgy, Szépvölgyi út, földszint

+ 12 kép 1/15
120 000 000 Ft120 M Ft 2 727 273 Ft/m2
2 szoba
44 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 949
Diamond Ingatlaniroda Kft.
Diamond Ingatlaniroda Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

II. kerület, Szépvölgyi úton, tájvédelmi körzetben eladó 2 szobás lakás.

A lakás földszinti,amerikai konyhás nappali +1 hálószoba, 1 fürdőszobás, valamint tartozik hozzá egy 34 m2-es terasz, ami természetvédelmi területre néz. Van arra lehetőség, hogy ennek egy részét beépítsék, így plusz egy szoba nyerhető. Ezt az építtető/tulajdonos vállalja.
Az ingatlan konyhával felszerelt ( sütő , főzőlap , mosogató , mosógép ,mosogatógép is).
Az udvarban autó beállóval rendelkezik.

Ára: 120 Millió Ft

17 lakásos társasház. Új építésű, ügyvédi használati megosztással rendelkezik. Hitelezhető is. Több ingatlan elérhető itt. 1,5 millió- 2 millió Ft/ m2 közötti áron mozognak, adottságtól függően.

Érdeklődni: Kálny Csaba

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 13. Utoljára módosítva: 2026. 04. 15.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pálvölgy m² ár
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2727 e Ft
609 e Ft -348%
1973 e Ft -38%
1690 e Ft -61%
Ennek az ára
Pálvölgy átlagár
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
120 M Ft m Ft
67.1 m Ft -79%
116.6 m Ft -3%
88.7 m Ft -35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, Pálvölgy, Szépvölgyi út, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

980.925 M Ft
6 szoba
370 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

270.4 M Ft
3 szoba
73 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
66 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 + 1 szoba
180 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba
83 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

561.089 M Ft
5 szoba
287 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
II. kerület
Eladó téglalakás