Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
KURIÓZUM A RÓZSADOMB SZÍVÉBEN – ERKÉLYES, 3 SZOBÁS LAKÁS ZÁRT LAKÓPARKBAN
Ritka lehetőség! A Ferenc-hegy egyik legnyugodtabb, legzöldebb részén, zárt lakóparkban eladó egy 64 m²-es, nappali + 2 hálószobás, kiváló elrendezésű lakás erkéllyel, tárolóval és zárt autóbeállóval.
Az 1. emeleti lakás napfényes, nyugati tájolású, klímával felszerelt, csendes és rendezett társasházban található, melyet gondozott kert vesz körül. Ideális választás lehet akár saját otthonnak, akár befektetésnek.
A lakás előnyei:
3 szobás, jól kihasználható alaprajz
Erkély a nyugati oldalon – tökéletes délutáni kikapcsolódáshoz
Cirkófűtés Bosch kazánnal – alacsony rezsi
Külön fürdő és WC
Felújított elektromos hálózat
Műanyag nyílászárók redőnnyel
Gépesített konyha
További extrák:
Zárt, saját autóbeálló a lakópark területén
Saját tároló
Rendezett, tiszta lépcsőház, igényes lakóközösség
A ház négyemeletes, a lakás az első szinten van
Környezet:
A környék bámulatosan zöld, nyugodt és biztonságos. Közvetlen közelben erdei túraútvonalak, sétalehetőségek, tiszta levegő és a természet közelsége – mindezt a Rózsadomb szívében.
Ez az otthon azonnal költözhető, tehermentes, és hosszú távon is értékálló választás.
Ha egy ilyen ritkaság érdekel, keress bizalommal – rugalmasan megtekinthető!
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 12. Utoljára módosítva: 2025. 07. 12.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, II. kerület, Rózsadomb, 1. emelet