Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, Budavár, Gellérthegy utca, 6. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
***KURIÓZUM A NAPHEGYEN!!!***
Eladóvá vált egy 90 m2-es, 3 szobás, 6. emeleti impozáns lakás, melynek legékesebb része egy hatalmas, 50 m2-es, négy évszakos, pergolával fedett terasz, amely a budai életérzést hozza el bárki számára, aki a város felett szeretne gyönyörködni a lenyűgöző kilátásban.
Ez az ingatlan nemcsak a budai hegyek közelségét kínálja, hanem a városi élet dinamizmusát is, mindezt egy exkluzív környezetben. Ez a különleges okos otthon várja, hogy új tulajdonosa élvezhesse a város egyik legexkluzívabb részén nyújtott kényelmet és prémium életminőséget.
Az épület nyolc szintes, és a legmodernebb mennyezeti hűtés-fűtés rendszerrel rendelkezik, amely garantálja a kellemes hőmérsékletet az év minden szakában. A lakás hatalmas ablakain át beáramló természetes fény kitölti az egész teret, nyugtató és hangulatos légkört teremtve az itt élők számára.
Az ingatlan maga közel 90 m2, amerikai konyhás nappalival és két nagy méretű hálószobával rendelkezik, egyik hálószobához tágas gardrób is tartozik, illetve mindkét hálóból megközelíthető egy kisebb terasz is. Nagy fürdőszoba, külön wc, illetve egy háztartási helyiség is kialakításra került, mely igény esetén átalakítható plusz egy fürdőszobává.
Prémium minőségű konyhabútor- beépített gépekkel, elektromos redőnyök, szúnyoghálók, a teraszon jacuzzi kiállás előkészítve.
Opcionálisan megvásárolható az ingatlanhoz két teremgarázs beállóhely (egyik 19MFt, másik-elektromos töltős 20M Ft értékben), illetve két tároló is (egyik 10m2 és 9,5MFt, másik 4 m2 és 3,1MFt).
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.
3 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, I. kerület, Budavár, Gellérthegy utca, 6. emelet