Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, 4. emelet

852 408 000 Ft852.408 M Ft 5 960 895 Ft/m2
3 szoba
143 m²
4. emelet
építés éve:1899

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Berdefy Brigitte
Duna House - Október 6. utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Donau Panorama Luxuslakás ikonikus Budai Várra néző kilátás, teljes emelet, különleges atmoszféra!
For English please scroll down!

Egy ritka adottságokkal rendelkező, teljes felső emeletet elfoglaló luxuslakás a Duna közvetlen közelében, egy századfordulón épült patinás épületben, a folyópart egyik legkiemelkedőbb szakaszán. A szinten eredetileg két lakás található, amelyek jelenleg egyetlen, tágas rezidenciává lettek egyesítve, így az ingatlan egy teljes emeletet foglal el, maximális privát szférát biztosítva.

A lakás igazi ékszer, amelyet kifinomult ízléssel és profi csapat bevonásával alakítottak ki. Minden részlet a harmóniát, az arányokat és az időtlen eleganciát szolgálja.

A belső terek hangulata különleges: a gondosan megválasztott színek és anyagok a természet tónusait tükrözik vissza, amelyek a hatalmas nappali üvegfelületein keresztül élő, folyamatosan változó képpé válnak. A Duna fényei és a Budai Vár látványa nappal és éjszaka is lenyűgöző, festményszerű élményt nyújtanak.

Az épület előtt egy gondozott, zöld kis park biztosít nyugodt átmenetet a városi környezet és az otthon intimitása között.

Alapadatok:
143 m² lakótér
teljes emelet
1 db 9,25 m²-es erkély a Duna felé
2 db 2,9 m²-es erkély a Budai Vár irányába
Felújítás és műszaki tartalom (2020/2021):
horganyzott erkélykorlátok
kb. 3,30 m belmagasság (álmennyezettel)
Elrendezés:

A tágas nappali hatalmas üvegfelületei révén a panoráma a belső tér szerves részévé válik, folyamatos kapcsolatot teremtve a Dunával és a város látképével. A master hálószoba saját, elegáns fürdőszobával rendelkezik walk-in zuhanyzóval, emellett külön vendégfürdő és vendég-WC is kialakításra került.

Ez az ingatlan egy ritka minőségű, gondosan megalkotott otthon, ahol építészet, design és környezet tökéletes egyensúlyban találkozik.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Danube Panorama Luxury Apartment iconic Castle views, entire floor, exceptional atmosphere!

A rare, top-floor luxury residence located directly by the Danube in a historic turn-of-the-century building along one of the most prestigious stretches of the river. The level originally consisted of two separate apartments, which have been combined into one expansive residence, now occupying an entire floor and offering complete privacy.

This property is a true gem, designed with refined taste and executed with the help of a professional team. Every detail reflects harmony, proportion, and timeless elegance.

The atmosphere of the home is truly distinctive: carefully selected colors and materials echo natural tones, which come alive through the expansive living room windows, creating a constantly changing visual experience. The shimmering Danube and the illuminated silhouette of Buda Castle offer a breathtaking view both day and night.

In front of the building, a small landscaped park provides a peaceful buffer between the vibrant city and the private world of the home.

Key data:
143 m² living space
Entire floor
1 balcony of 9.25 m² facing the Danube
2 balconies of 2.9 m² each facing Buda Castle
Renovation & technical features (2020/2021):
newly galvanized balcony railings
approx. 3.30 m ceiling height (with suspended ceilings)
Layout:

The spacious living area opens through floor-to-ceiling glass surfaces, making the panoramic view an integral part of daily life and continuously connecting the interior with the Danube and the city skyline. The master bedroom features an en-suite bathroom with a walk-in shower, complemented by a separate guest bathroom and guest WC.

This is a rare, meticulously crafted residence where architecture, design, and surroundings exist in perfect balance.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
5961 e Ft
2241 e Ft -166%
1706 e Ft -249%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
852.408 M Ft m Ft
194.1 m Ft -339%
131.3 m Ft -549%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

150 M Ft
2 szoba
55 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

61.9 M Ft
2 szoba
51 m²
I. kerület, Krisztinaváros, 1.kerület, Márvány utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

210 M Ft
3 szoba
77 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

305 M Ft
4 szoba
133 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

349 M Ft
4 szoba
210 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

240 M Ft
3 szoba
80 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.5 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

84.9 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

144.9 M Ft
2 szoba
65 m²
I. kerület, Krisztinaváros, Alagút utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

37.9 M Ft
3 szoba
45 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

23.625 M Ft
1 szoba
47 m²
I. kerület, Tabán, Orom utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület