City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, földszint

+ 14 kép 1/17
229 000 000 Ft229 M Ft 2 827 160 Ft/m2
3 szoba
81 m²
földszint
építés éve:1968

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Bencze Mónika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Örök panorámás, teraszos lakás a Gellért-hegyen, az Orom utcában!

Eladóvá vált egy 81 m²-es, 3 szobás lakás Budapest I. kerületének egyik legelőkelőbb, zöldövezeti részén, a csendes, forgalomtól mentes Orom utcában.

A lakásból lélegzetelállító panoráma tárul elénk: a Budai Vár, a Duna és a pesti oldal ikonikus látképe fogadja a mindennapokat.

Főbb jellemzők:

* 81 m²-es, jól alakítható elosztás
* 3 szoba + konyha + étkező + kamra + fürdő + külön WC
* 8 m²-es saját erkély, amely igény esetén kertkapcsolattá alakítható
* Ritkaságnak számító, közvetlenül megközelíthető, hatalmas társasházi terasz
* 3 m²-es saját tároló a pincében (a vételár része)
* Felújítandó állapot teljes mértékben az új tulajdonos igényeire szabható

A társasház:

* Rendezett, folyamatosan karbantartott
* Az elmúlt években szigetelést, tető- és ereszfelújítást kapott
* Kis létszámú, barátságos lakóközösség
* Gondozott, virágos kert, ahonnan szintén élvezhető a panoráma

Környék és közlekedés:

* Kiváló közlekedés autóval és tömegközlekedéssel egyaránt
* A Citadella és a Filozófusok kertje pár perc sétára
* 10-15 perc alatt elérhető: Tabán, Rudas és Gellért fürdő, Oxygen wellness, Gellérthegyi csúszdapark, Vuk játszótér, Búsuló Juhász étterem

Parkolás a ház előtt mindig megoldható.

Miért különleges?

Ez a lakás nem csupán otthon, hanem egy életérzés a Gellért-hegy tetején. Ideális választás mindazoknak, akik panorámás, nyugodt környezetben keresnek otthont, de fontos számukra a belváros közelsége is. Befektetésnek és családi otthonnak egyaránt kiváló.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
2827 e Ft
2241 e Ft -26%
1706 e Ft -66%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
229 M Ft m Ft
194.1 m Ft -18%
131.3 m Ft -74%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

239.9 M Ft
3 szoba
80 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
I. kerület, Víziváros, Széna tér
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99.9 M Ft
2 szoba
56 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

305 M Ft
4 szoba
133 m²
I. kerület, Víziváros, Bem rakpart
Eladó téglalakás