Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
94 900 000 Ft94.9 M Ft 2 259 524 Ft/m2
2 szoba
42 m²
3. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Tóth Angéla
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Új tulajdonosát keresi Budapest I. kerületének egyik legszebb részén, Vízivárosban, a Corvin téren egy különleges hangulatú, páratlan panorámájú, 1,5 szobás világos lakás.
Az ingatlan kivételes elhelyezkedésének és egyedi kilátásának köszönhetően ideális választás lehet mind saját otthonnak, mind befektetési célra.

A LAKÁS JELLEMZŐI

️ 3. emeleti elhelyezkedésű, jó állapotú társasházban található lakás.
️ Kiváló elosztású, 1,5 szobás, világos otthon.
️ Tulajdoni lapon 1 szobás, jelenlegi kialakítását egy 10 évvel ezelőtti felújítás során nyerte el.
️ Belépve előtér, konyha és étkező rész fogad.
️ A 7 m²-es, ablakos félszoba csendes belső udvarra néz, reggeli napsütéssel.
️ A nappali egyik legnagyobb értéke a lélegzetelállító panoráma a Halászbástyára és környezetére.
️ A nappali falai hangszigeteltek, így nyugodt életteret biztosítanak.
️ Fűtése Baxi gáz cirkó rendszerrel megoldott.
️ Tehermentes ingatlan.

KÖLTSÉGEK

Közös költség: 11.200 Ft / hó (vízhasználattal együtt)
Teljes rezsi: kb. 26.500 Ft / hó

A HÁZ LEÍRÁSA

Jó állapotú, rendezett társasház.
Kellemes lakóközösség és karbantartott környezet.

A KÖRNYÉKRŐL

️ Budapest I. kerületének egyik legértékesebb és leghangulatosabb része, Víziváros.
️ A Corvin tér közvetlen környezete történelmi hangulatot és kiváló infrastruktúrát kínál.
️ A Duna-parti sétány, ahonnan a Parlamentre nyílik kilátás, mindössze 100 méterre található.
️ Pár perc sétára számos busz- és villamosjárat elérhető.
️ Éttermek, kávézók, boltok és szolgáltatások a közvetlen közelben.

MIÉRT JÓ VÁLASZTÁS?

️ páratlan panoráma a Halászbástyára
️ kiváló I. kerületi lokáció
️ jó állapotú, azonnal használható lakás
️ alacsony fenntartási költségek
️ befektetésnek és saját otthonnak is ideális
️ történelmi környezet + modern életstílus találkozása

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a kivételes ingatlan, keressen bizalommal – szívesen segítek további információval vagy megtekintés egyeztetésével!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
2260 e Ft
2046 e Ft -10%
1690 e Ft -34%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.9 M Ft m Ft
123.8 m Ft 23%
118.7 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

I. kerület, Tabán, Orom utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

396 M Ft
2 szoba
117 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

98 M Ft
2 szoba
70 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
I. kerület, Krisztinaváros, 1.kerület, Márvány utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

120 M Ft
3 szoba
41 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
I. kerület, Krisztinaváros, 1.kerület, Márvány utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

210 M Ft
3 szoba
0 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
I. kerület, Krisztinaváros
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

240 M Ft
3 szoba
80 m²
I. kerület