Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
124 900 000 Ft124.9 M Ft 2 230 357 Ft/m2
1 + 1 szoba
56 m²
2. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Varga Éva Eszter
He -La Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

**Csendes, felújított lakás saját tárolóval**

Budapest I. kerületének egyik kedvelt részén, a Gellérthegy utcában kínálunk megvételre egy rendezett, liftes társasház 2. emeletén található, belső udvarra néző, kifejezetten csendes fekvésű lakást.

Az ingatlan nettó közel 50 m² alapterületű, jól tagolt elrendezéssel. A tágas, több mint 24 m²-es nappali mellett külön hálószoba található, emellett önálló konyha, külön fürdőszoba és külön WC biztosítja a kényelmes mindennapokat. A lakás több mint 3 méteres belmagassága világos, polgári hangulatot teremt.

Az ablakok a társasház zöld belső udvarára néznek, így az ingatlan nyugodt, csendes környezetet kínál a belváros közelsége mellett.

A lakás teljes körű felújításon esett át: a víz-, villany- és gázvezetékek korszerűsítve lettek. A fűtést engedélyezett gázcirkó biztosítja, a gázátalány havi 14.000 Ft. A nyári komfortot inverteres klímaberendezés segíti. A műanyag nyílászárók jó hő- és hangszigetelést biztosítanak, a kisebb szoba redőnnyel felszerelt. A beépített bútorok a vételár részét képezik.

A lakáshoz egy körülbelül 6 m²-es, saját, zárható tároló tartozik, amely közvetlenül az ingatlan közelében található.

A társasház kis lakásszámú, pénzügyileg rendezett, felújítási alappal rendelkezik, a lift felújított. A közös költség havi 25.000 Ft, amely korlátlan vízhasználatot is tartalmaz.

Az ingatlan albetétesített, rendezett jogi helyzetű, banki finanszírozással is megvásárolható.

Elhelyezkedése kiváló: a környék nyugodt és zöld, ugyanakkor a belváros és a budai főbb közlekedési útvonalak gyorsan és könnyen elérhetők.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Részletekért várom megkeresését az alábbi elérhetőségen!
Varga Éva Eszter +36 20 220 2488

Referencia szám: LK076968-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
2230 e Ft
2162 e Ft -3%
1675 e Ft -33%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
124.9 M Ft m Ft
168.7 m Ft 26%
88.4 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

I. kerület, Víziváros, Bem rakpart
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

216.24 M Ft
3 szoba
96 m²
I. kerület, Víziváros, Széna tér
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99.9 M Ft
2 szoba
56 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

277 M Ft
5 szoba
180 m²
I. kerület, Krisztinaváros, 1.kerület, Márvány utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

120 M Ft
3 szoba
41 m²
I. kerület, Krisztinaváros, 1.kerület, Márvány utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

210 M Ft
3 szoba
0 m²
I. kerület, Tabán, Orom utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

402.6 M Ft
2 szoba
117 m²
I. kerület, Víziváros, Bem rakpart
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

146.4 M Ft
3 szoba
78 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
I. kerület, Krisztinaváros, Alagút utca