NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, földszint

+ 1 kép 1/4
460 000 000 Ft460 M Ft 5 476 190 Ft/m2
4 szoba
84 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624769710
Héring Rómeó
Duna House - Halásztelek

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egyedülálló lehetőség: lakás, céggel, reklámtáblával és üzlethelyiséggel, ami passzív jövedelmet generál, valamint egy értékes domainnal rendelkezik!

Ne hagyja ki ezt a különleges lehetőséget, hogy egy multi-funkcionális ingatlan tulajdonosa legyen, amely nem csak otthona lehet, de egyben jelentős passzív jövedelmet is generál Önnek.

Az eladó lakás és üzlethelyiség mellett az ügylet egy értékes domain nevet is tartalmaz, amely jelentős digitális értékkel bír.

A Külső Bécsi úton található reklámtáblák kiemelkedő helyen van, így maximális exponáltságot biztosítva. Ez jelentős plusz bevételt generálhat az üzlet számára azáltal, hogy más vállalkozások számára is reklámozási lehetőséget nyújt.

A cég, amely az ingatlanhoz kötődik, már bejáratott üzleti modellre épül, amely stabil passzív jövedelmet biztosít havi szinten. Az üzlet tevékenységi köre széles, így az új tulajdonos számos lehetőség közül választhat, hogy milyen irányban szeretné tovább fejleszteni a vállalkozást.

Ne hagyja ki ezt a fantasztikus lehetőséget, hogy saját magának biztosítson egy különleges ingatlant, ami nem csak otthonul szolgál, de egyben befektetés is! 

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
5476 e Ft
2131 e Ft -157%
1738 e Ft -215%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
460 M Ft m Ft
218.3 m Ft -111%
186.1 m Ft -147%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
I. kerület, Krisztinaváros, 1.kerület, Márvány utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

210 M Ft
3 szoba
0 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

277 M Ft
5 szoba
180 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
I. kerület, Víziváros, Széna tér
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99.9 M Ft
2 szoba
56 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
I. kerület, Tabán, Orom utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

402.6 M Ft
2 szoba
117 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

151.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

305 M Ft
4 szoba
133 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

240 M Ft
3 szoba
80 m²
I. kerület, Krisztinaváros, Attila út
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

85.9 M Ft
1 szoba