Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, 6. emelet

+ 17 kép 1/20
249 900 000 Ft249.9 M Ft 2 474 257 Ft/m2
3 szoba
101 m²
6. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 6. emelet
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 268
Erdős Csilla Klaudia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest I.kerület, Logodi utca, zöldpanoráma, luxus minőség

A Logodi utca csendes részén, a Várnegyed közvetlen közelében eladó egy magas emeleti, saroklakás, zöld lombkoronára néző, luxus színvonalon felújított otthon.

Az ingatlan 112 nm (tulajdoni lapon 101 nm), 3 külön nyíló hálószobával és 2 fürdőszobával rendelkezik. Keletnyugati tájolásának köszönhetően egész nap világos, a Logodi utcára néző ablakok madárcsicsergős, intim környezetet biztosítanak, a kilátásban a Mária Magdolna-templom tornya is megjelenik.
A lakás teljes körűen, műszakilag is megújult, a felújítás óta nem lakott. Padlófűtés, klíma minden helyiségben, 3 rétegű nyílászárók, egyedileg gyártott, gépesített konyha szolgálják a kényelmet.

A szomszédos épületben két mélygarázs-hely áll rendelkezésre, az egyik megvásárolható, mindkét garázs bérelhető (45 000 Ft / hó / garázs).Mindkét parkolóhely alkalmas nagyobb, prémium kategóriás autók számára is. Utcai parkolás bejelentett lakcímmel kedvező feltételekkel megoldott.

Az enteriőr Japandi stílusban készült, amely a skandináv letisztultságot a japán minimalizmus nyugalmával ötvözi.
Időtálló, elegáns és hosszú távon is élhető tér, nem trendeket követ, hanem életminőséget teremt.

A felújítás esztétikai és műszaki szinten is teljes körű volt:
Új Ariston cirkó kazán
Teljes padlófűtés
Klíma minden helyiségben
3 rétegű nyílászárók, motoros redőnyök
Teljes villanyhálózat csere (3×16 A)
Egyedileg gyártott, teljesen gépesített konyha
Extra hangszigetelés a szomszédos vastag tégla falnál

Tehermentes, azonnal költözhető.
Bővebb imformáció és megtekintéssel kapcsolatban kérem hívjon!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
2474 e Ft
2374 e Ft -4%
1697 e Ft -46%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
249.9 M Ft m Ft
215.4 m Ft -16%
132.3 m Ft -89%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
I. kerület, Krisztinaváros, 1.kerület, Márvány utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

210 M Ft
3 szoba
0 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
I. kerület, Krisztinaváros, 1.kerület, Márvány utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

120 M Ft
3 szoba
41 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep
Eladó telek

Budapest, XXIII. kerület

38 M Ft
2952 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

141 M Ft
3 szoba
78 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
I. kerület, Krisztinaváros, Attila út
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

85.9 M Ft
1 szoba
46 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
XI. kerület, Kelenföld, Villányi út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
3 + 1 szoba