Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, 2. emelet

+ 1 kép 1/4
305 000 000 Ft305 M Ft 2 293 233 Ft/m2
4 szoba
133 m²
2. emelet
építés éve:1933

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PARLAMENTRE ÉS DUNÁRA ÖRÖKPANORÁMÁS LAKÁS ELADÓ BAUHAUS HÁZBAN

Eladásra kínálok az I. kerületben a Bem rakparton egy kellemes elosztású, 3+1 fél szobás lakást.
A 1933-ban épült ház 5.emeletén található ingatlan három nagy méretű szobája elvehetetlen panorámával rendelkezik, hangulata urbánus és történelmi.
2017-ben az elektronikai és gépészeti részek is fel lettek újítva, méretében nettó 103 nm, de tartozik hozzá egy pince és padlás is, amelyekkel együtt tulajdoni lap szerint 133 nm.

További információért és megtekintés kapcsán, kérem keressen bizalommal!

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal. Eladás és vétel teljes körű ügyintézése, ingyenes tanácsadás, értékbecslés, megbízható ügyvédi háttér biztosítása.Hitel és CSOK ügyintézés garantáltan a leggyorsabban, a legjobb feltételekkel. Személyre szabott ingyenes pénzügyi tanácsadás biztosításokkal és befektetésekkel kapcsolatban.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: LK089054

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
2293 e Ft
2131 e Ft -8%
1738 e Ft -32%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
305 M Ft m Ft
218.3 m Ft -40%
186.1 m Ft -64%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

277 M Ft
5 szoba
180 m²
I. kerület, Krisztinaváros, 1.kerület, Márvány utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

120 M Ft
3 szoba
41 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Vörösmarty utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

80 M Ft
4 szoba
75 m²
I. kerület, Krisztinaváros
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

240 M Ft
3 szoba
80 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
I. kerület, Víziváros, Bem rakpart
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

146.4 M Ft
3 szoba
78 m²
I. kerület, Krisztinaváros, Attila út
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

85.9 M Ft
1 szoba
46 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

349 M Ft
4 szoba
210 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
64 m²
64 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
I. kerület, Krisztinaváros, 1.kerület, Márvány utca