Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, Krisztinaváros, Czakó utca, 2. emelet

+ 14 kép 1/17
285 000 000 Ft285 M Ft 2 478 261 Ft/m2
3 + 1 szoba
115 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 977
Virág Alexandra
Alberlet.hu Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Panorámás, felújított nagypolgári lakás a Naphegyen, páratlan budai kilátással

Budapest I. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Naphegyen, a Czakó utca közelében kínálunk megvételre egy 115 m² alapterületű, 3+1 szobás, teljes körűen megújított polgári lakást. Az ingatlan adottságai és elhelyezkedése miatt ritka lehetőség a környéken.

A lakás tágas nappaliból, két nagy méretű szobából, egy különálló félszobából, önálló konyhából, két fürdőszobából és kényelmes közlekedőből áll, valamint saját pincehelyiség is tartozik hozzá. A felújítás egységes koncepció mentén történt, amely során megújultak a burkolatok, modern konyha került kialakításra, a fürdőszobák teljesen újak, továbbá beépített gardrób és korszerű műszaki megoldások növelik a komfortérzetet.

A fűtésről egyedi, zárt rendszerű gázkazán gondoskodik, amelyet a konyhában és a közlekedőben padlófűtés egészít ki. A lakás világos, jó benapozottságú, arányos terekkel rendelkezik, így minden helyiség kellemes életteret biztosít.

A három fő szobából állandó, zavartalan panoráma nyílik a Budai Vár irányába, míg a félszobából a Mátyás-templom látványa teszi különlegessé az ingatlant. A helyiségek sokoldalúan használhatók: hálószobának, nappalinak vagy akár dolgozószobának is ideálisak.

Az ingatlant zöld, fás környezet veszi körül, az emelkedő fekvésnek köszönhetően csendes, nyugodt, friss levegőjű környéken található, ahol a természet közelsége egész évben meghatározó.

A környék ellátottsága kiváló: parkok, játszóterek, oktatási intézmények, sportolási lehetőségek – többek között wellness szolgáltatások – könnyen elérhetők, miközben a belváros, a hidak és a főbb közlekedési útvonalak gyorsan megközelíthetők.

Az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik saját, különleges adottságú otthont keresnek a budai zöldövezetben, ugyanakkor értékálló befektetésként is kiváló lehetőség.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Krisztinaváros m² ár
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
2478 e Ft
2459 e Ft -1%
2040 e Ft -21%
1727 e Ft -44%
Ennek az ára
Krisztinaváros átlagár
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
285 M Ft m Ft
248 m Ft -15%
211.2 m Ft -35%
184.8 m Ft -54%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, Krisztinaváros, Czakó utca, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

39 M Ft
18 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

150 M Ft
2 szoba
55 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

39 M Ft
18 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51 M Ft
1 szoba
25 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

58 M Ft
2 szoba
44 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

305 M Ft
4 szoba
133 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Huba utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

137 M Ft
3 szoba
65 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
I. kerület, Krisztinaváros, Attila út
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

85.9 M Ft
1 szoba
46 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

124.99 M Ft
5 szoba
140 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

277 M Ft
5 szoba
180 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület