Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panorámás "ikerház" Budaörs egyik népszerű utcájában!
Budaörs, Törökugrató, 102 m², nappali + 4 szobás, tágas, világos, PÁRATLAN PANORÁMÁVAL rendelkező ikerház, virágos, gyümölcsfás kert!
- Kívül-belül kitűnő állapotban
- Élhető, szeparált terek az egész családnak
- Terasz és erkély, lenyűgöző kilátással
- Kert (200 m²) gyümölcsfákkal, örökzöldekkel, öntözőrendszerrel
- Parkolás: 2 autóbeálló
- Azonnal költözhető, per és tehermentes
Kiváló infrastruktúra: buszmegálló 4-5 perc séta, üzletek, iskolák, bevásárlóközpont, szolgáltatások a közelben.
Ne hagyja ki ezt a csodás otthont, hívjon még ma!
AMENNYIBEN NEM RENDELKEZIK A TELJES VÉTELÁRRAL, segítünk Önnek megtalálni a legjobb megoldást! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 382389
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 14. Utoljára módosítva: 2025. 05. 14.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budaörs, Tetőtér