City Pearl

Eladó téglalakás
Biatorbágy, Székely utca, szuterén

+ 6 kép 1/9
31 900 000 Ft31.9 M Ft 778 049 Ft/m2
2 szoba
41 m²
szuterén

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: szuterén
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 570
A Te Házad ingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Biatorbágy (torbágyi részén) központhoz közeli utcájában félszuterén lakás eladó.

A lakás 41 nm-es, 2 szobás. Belmagassága 2,2 méter.
Tartozik hozzá egy kis kertrész is.
Fűtése elektromos.
Azonnal költözhető.
Nem hitelezhető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Biatorbágyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Biatorbágy m² ár
778 e Ft
278 e Ft -180%
Ennek az ára
Biatorbágy átlagár
31.9 M Ft m Ft
14.1 m Ft -125%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Biatorbágy, Székely utca, szuterén

Eladó ingatlanok a környékről

Biatorbágy
Eladó téglalakás

Biatorbágy

85.9 M Ft
3 szoba
96 m²
Biatorbágy
Eladó téglalakás

Biatorbágy

83.6 M Ft
1 + 1 szoba
61 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Biatorbágy
Eladó téglalakás

Biatorbágy

145.5 M Ft
5 szoba
108 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Biatorbágy
Eladó téglalakás

Biatorbágy

145.5 M Ft
5 szoba
108 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

99.99 M Ft
2 szoba
90 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

225 M Ft
5 szoba
178 m²
Gödöllő, Zártkert
Eladó családi ház

Gödöllő

43.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Biatorbágy
Eladó téglalakás

Biatorbágy

145.5 M Ft
5 szoba
108 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Biatorbágy
Eladó téglalakás

Biatorbágy

51.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
4 szoba
72 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Biatorbágy
Eladó téglalakás

Biatorbágy

160 M Ft
4 szoba
98 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

90 M Ft
2 szoba
44 m²
Biatorbágy
Eladó téglalakás

Biatorbágy

145.5 M Ft
5 szoba
108 m²
Biatorbágy
Eladó téglalakás

Biatorbágy

149.9 M Ft
5 szoba
108 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Dunakeszi
Eladó üzlethelyiség