City Pearl

Eladó téglalakás
Balatonszemes, földszint

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 12 kép 1/15
124 040 249 Ft124.04 M Ft 2 033 447 Ft/m2
2 szoba
61 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 316
Zsitnyányi Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Balaton Déli part, Balatonszemes, közvetlen vízparti, 61 m2 lakás eladó. Az ingatlan a Balaton egyik legszebb vízparti lakóparkjában, természetes zöld környezetben található. A környezettudatosan épült, panorámás kilátást nyújtó, modern épületek esztétikailag és a fenntarthatóság szempontjából is kiemelkedőek, egyszerre biztosítják a kényelmes otthont és a balatoni életstílust. A különböző lakástípusok lehetőséget adnak arra, hogy minden lakó megtalálja a számára tökéletes otthont, akár az Otthon Start Hitelprogram keretében is. A földszinti lakások terasszal és kertkapcsolattal rendelkeznek, az épületek felső emeletén penthouse lakás került kialakításra. Ehhez az 52 m2-es földszinti lakáshoz kis tároló, 18 m2 terasz és 46 m2 saját kert tartozik. A lakópark nem csak elhelyezkedése miatt egyedi, minden egyes lakás a legújabb intelligens technológiával, magas minőségű és igényes alapanyagokkal, prémium extrákkal kerül kialakításra. Egyszerre komfortosak és energiahatékonyak: elektromos redőnyök, szúnyogháló, egyedileg vezérelhető hőszivattyús, fan-coilos hűtési és fűtési rendszer, okosotthon rendszer, beléptető rendszer, riasztórendszer. Az ingatlan értékét növelik a következő szolgáltatások: a területen kialakított gondnoki, üzemeltetési iroda; zöldterületbe illesztett játszótér; zárt, privát vízpart több, mint 130 méteren; partmenti stég; közel 120 m2 vízfelületű strandmedence 16 m2-es gyermekpancsolóval; automata öntözőhálózat a lakóépületek közötti zöldfelületek öntözésére. OTP Ingatlanpont és Pénzügyi Pont irodánk teljeskörű támogatást nyújt az ingatlan kiválasztásával, megvételével, biztosításával és finanszírozásával, akár egyedi kedvezményes hitelekkel, befektetési lehetőségekkel kapcsolatban is. Bővebb információért keressen telefonon!

Referencia szám: M315160

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

2 szobás téglalakások ára Balatonszemesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonszemes m² ár
2033 e Ft
1924 e Ft -6%
Ennek az ára
Balatonszemes átlagár
124.04 M Ft m Ft
104.7 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonszemes, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

680 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes

174.9 M Ft
4 szoba
77 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

157.9 M Ft
1 + 2 szoba
75 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

190.2 M Ft
3 szoba
0 m²
Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes

79.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

219.9 M Ft
1 + 2 szoba
84 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

194.9 M Ft
1 + 3 szoba
85 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

128.9 M Ft
1 + 2 szoba
68 m²
Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes

78.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes

152.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Balatonfenyves