River Life

Eladó téglalakás
Balatonmáriafürdő, Tetőtér

+ 16 kép 1/19
117 300 000 Ft117.3 M Ft 1 861 905 Ft/m2
2 + 1 szoba
63 m²
Tetőtér
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: Tetőtér
Parkolás: Kocsibeálló
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 362
Tőkés Levente
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Település leírása:

A Badacsonnyal és a Keszthelyi-öböllel szemben elhelyezkedő település népszerű üdülőhely, noha ez a jellege csak a 20. század elején alakult ki, előtte a Festeticsek hitbizományi birtokai közé tartozott. A község 1927-ben két korábbi településből olvadt össze: az egykori Hullám-telepből és a Mária-telepből, utóbbi Széchenyi gróf feleségéről, Andrássy Máriáról kapta a nevét. Napjainkban szinte egybeépült a szomszédos Balatonkeresztúrral.
Egy fizetős és hét darab szabad strand közül lehet választani, számos hotel, panzió és nyaraló várja az üdülni vágyókat.
Horgászoknak kiváló horgászhely ,lehetőség van parti és csónakos horgászatra is.

Beruházás:

Lakások db. szám: 71 db.
Szintek száma: 3
Lift: Schindler márkájú 6 személyes felvonó
Fűtés/ Klíma: Lakásonként Wifi-ről vezérelhető infra padlófűtés, valamint lakásonként Midea márkájú hőszivattyús rendszerű szintén internetről vezérelhető Klíma
Parkolás: Felszíni beállok.
Fizetés: Szakaszos, készültségi fokozathoz kötve.
Ügyvédi díj: Vételár 0,6 %
Műszaki tartalom (kérésre elküldjük).
Átadás: 2026.
A vételár a füttéskész állapotot, a telekhányadot és az áfát is tartalmazza!

Akció: 4.000.000Ft értékű Wellis Jakuzzi.

Az ingatlanhoz vásárolható a telken belül kialakított gépkocsi beálló, melynek ára: 2 990 900 Ft

L15 lakás

A további kérdésekkel és a megtekintéssel kapcsolatban kérem keressen a megadott mobil számon. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 391246

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Balatonmáriafürdőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonmáriafürdő m² ár
1862 e Ft
1632 e Ft -14%
Ennek az ára
Balatonmáriafürdő átlagár
117.3 M Ft m Ft
98.2 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonmáriafürdő, Tetőtér

Eladó téglalakások a környékről

Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

99 M Ft
3 szoba
50 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

49.987 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

49.987 M Ft
1 + 1 szoba
41 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

49.987 M Ft
1 szoba
39 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

77.258 M Ft
2 + 1 szoba
54 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

79 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

55.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

81 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89.9 M Ft
2 szoba
45 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

94.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

49.987 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

49.987 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás