Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Balatonlelle, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
94 990 000 Ft94.99 M Ft 1 233 636 Ft/m2
3 szoba
77 m²
2. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 77 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 866
Gál Balázs
City Cartel, Siófok

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Részpanorámás, berendezett, gépiesített penthouse lakás!

A CITY CARTEL INGATLANIRODA eladásra kínál Balatonlellén, vízparti utcában, új építésű, kis lélekszámú társasházban található, 2. emeleti, 77 m2 alapterületű (fél terasszal), 1+2 szobás, teljesen berendezett tégla építésű lakást.

Beosztását tekintve egy amerikai konyhás nappali + étkező egy légtérben, kettő hálószoba, közlekedő, WC-s, zuhanyzós fürdőszoba és egy L alakú részpanorámás erkély került benne kialakításra.

Az erkély a nappaliból és a szobákból is közvetlenül megközelíthető. A vételár a teljes berendezést is tartalmazza.

Zárt udvari gépkocsibeálló 4 millió forintért kötelezően megvásárolandó!

Hűtést-fűtést hőszivattyú biztosítja. Árnyékolás elektromos redőnyökkel megoldott.

A Balaton karnyújtásnyira.

Nyaralónak, állandó lakhatásra egyaránt ajánlott.

További információkért írjon, vagy hívjon, a hét bármely napján az alábbi elérhetőségeim egyikén!
Irodáink:

8600 Siófok, Fő tér 6. (Sió Pláza -1. szint)
8640 Fonyód, Ady Endre u. 5. (Balaton Áruház földszint)
8638 Balatonlelle, Rákóczi út 276.

Kövess minket Facebook-on is: @citycartelbalaton!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Balatonlelleén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonlelle m² ár
1234 e Ft
1423 e Ft 13%
Ennek az ára
Balatonlelle átlagár
94.99 M Ft m Ft
114.9 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonlelle, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

213.4 M Ft
3 szoba
73 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

680 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

77.49 M Ft
2 szoba
47 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

95.99 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

61.732 M Ft
2 szoba
54 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

135.05 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

61.732 M Ft
2 szoba
54 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

64.975 M Ft
2 szoba
57 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

76.77 M Ft
2 szoba
46 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

99 M Ft
2 szoba
55 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

83.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

61.951 M Ft
2 szoba
54 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

115.5 M Ft
4 szoba
80 m²
Balatonlelle
Eladó téglalakás

Balatonlelle

137.702 M Ft
3 szoba
70 m²