Astora Art House

Eladó téglalakás
Balatonfüred, földszint

+ 4 kép 1/7
268 834 388 Ft268.834 M Ft 1 453 159 Ft/m2
5 szoba
185 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Geotermikus
Emelet: földszint
Komfort: Luxus
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 400
Papp-Horváth Katalin
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

BALATONFÜRED kertvárosi részén kertkapcsolatos, 1. emeleti 5 szobás lakóparki lakás ELADÓ

A lakópark a Balaton parttól, Tagore sétánytól autóval 5 percre 1,5 km-re helyezkedik el kertvárosias részen mégis a belvároshoz közel.
A projekt együtemben épül meg és 72 ingatlan kerül kialakításra. 27 db épületből áll, melyek között megtalálható 6 privát, 6 kétlakásos, 6 háromlakásos és 9 négylakásos. Sok zöldterület kerül kialakításra, közparkkal és játszótérrel. A lakóparkban a parkolást két teremgarázs és több pinceszinten kialakított garázs fogja kiszolgálni.
A lakópark területén épülni fog továbbá egy 12 szobás panzió, mely wellness részleggel és nyáron kültéri medencével várja a látogatókat.
A lakások hűtését-fűtését hőszivattyú biztosítja padló és mennyezet hőleadással. A nyílászárók fából készülnek 3 rétegű üveggel ellátva. Árnyékolásról motoros redőnyök gondoskodnak.
Chameleon okos-otthon rendszer, mellyel a hűtés-fűtés, lakásvilágítás, elektromos redőnyök irányíthatók.

87_L2 lakás hasznos alapterülete 143,2 m2-es 4 hálószoba + nappali elrendezésű. A lakáshoz tartozik még egy 14,4 m2-es teremgarázs hely és egy udvari beálló, 5,2 m2-es tároló, 13,2 m2-es erkély 42,3 m2-es padlás.
Teremgarázs helyet, udvari beállót és tárolót tartalmazza a vételár!
Tervezett átadás: 2025. IV. negyedév

Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézésével állunk az eladók és a vevők rendelkezésére. Amennyiben a hirdetés felkeltettem az érdeklődését, hívjon bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Energetikai tanúsítvány jelenleg nem elérhető.

Referencia szám: M276314

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás téglalakások ára Balatonfüreden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonfüred m² ár
1453 e Ft
1141 e Ft -27%
Ennek az ára
Balatonfüred átlagár
268.834 M Ft m Ft
244.7 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonfüred, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

166 M Ft
4 szoba
103 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

436.916 M Ft
3 szoba
142 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

205.384 M Ft
3 szoba
78 m²
Balatonfüred, Külterület
Eladó téglalakás

Balatonfüred

435.728 M Ft
4 szoba
214 m²
Pápa
Eladó téglalakás

Pápa

37.445 M Ft
1 + 1 szoba
41 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

208.331 M Ft
3 szoba
80 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

262.676 M Ft
5 szoba
194 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

103 M Ft
2 szoba
47 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

166.576 M Ft
2 szoba
60 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

166.58 M Ft
3 szoba
60 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

225.4 M Ft
3 szoba
86 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

178.84 M Ft
5 szoba
184 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

268.834 M Ft
5 szoba
185 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

166 M Ft
4 szoba
103 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

143 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonfüred, Külterület
Eladó téglalakás

Balatonfüred

301.109 M Ft
4 szoba
133 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

160.147 M Ft
2 szoba
61 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

184 M Ft
4 szoba
119 m²
Balatonakarattya