Metrodom

Eladó téglalakás
Baja, földszint

+ 4 kép 1/7
65 000 000 Ft65 M Ft 691 489 Ft/m2
2 + 1 szoba
94 m²
földszint
építés éve:1998

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 492
Kenyeres Boglárka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó felújított földszinti lakás Baján, a Csermák téren

Baján, a Csermák téren eladó egy teljesen felújított, 94 m²-es földszinti lakás, amely akár befektetésre is kiváló lehetőség!

Az ingatlan jellemzői:

2 szoba + gardrób

Konyha + ebédlő, modern gépesítéssel

Mosókonyha és fürdőszoba

Új parketta, friss festés, korszerű nyílászárók

Fűtés: központi gáz + hűtő-fűtő klíma

Két bejárat: a Csermák tér felől, valamint a Szegedi út irányából is megközelíthető

További előnyök:

Az ingatlan jelenleg bérlővel együtt eladó (1 éves bérleti szerződés van érvényben), így azonnali hozamot biztosít a leendő tulajdonos számára.

Teljesen felszerelt, modern konyha.

Ez a lakás ideális választás azoknak, akik kényelmes, tágas otthont keresnek Baján, vagy biztos befektetést szeretnének hosszú távra. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 386456

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Baján

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Baja m² ár
691 e Ft
670 e Ft -3%
Ennek az ára
Baja átlagár
65 M Ft m Ft
59 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Baja, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

39.9 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

105 M Ft
4 szoba
131 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

62.5 M Ft
1 + 1 szoba
62 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

38.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

180 M Ft
8 szoba
300 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

85.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Felsőszentiván
Eladó téglalakás

Felsőszentiván

23.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

37.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Bácsalmás
Eladó téglalakás

Bácsalmás

16.49 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

95 M Ft
6 szoba
206 m²
Bácsalmás
Eladó téglalakás

Bácsalmás

7.49 M Ft
3 szoba
77 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

59 M Ft
1 + 1 szoba
57 m²
Baja, Jelky András tér
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

90 M Ft
2 + 1 szoba
97 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Baja, Szentháromság tér
Eladó téglalakás

Baja

49.99 M Ft
3 szoba
91 m²
Baja, Wesselényi utca
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft