Eladó sorház
Nyíregyháza
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó sorház leírása
Nyíregyháza, Ságvári kertvárosában, rendezett környezetben eladásra kínálok egy kiváló elrendezésű, 93 m² hasznos alapterületű, kétszintes sorházat. Az ingatlan ideális választás családok számára, akik szeretnének egy kényelmes, mégis praktikus otthont, mely közel van a város központjához, de mégis egy nyugodt, zöldövezeti környezetben található.
A ház kelet-nyugat-i fekvésű. Az ingatlan földszintjén található a tágas nappali, amely kiválóan alkalmas a közös családi időtöltésre, a kényelmes étkezővel és jól felszerelt konyhával. Ezen kívül a földszinten egy tágas előszoba, és egy praktikus épített zuhanyzós fürdőszoba is helyet kapott, így a napi rutin kényelmesen megoldható. Teljes víz és villanyvezeték csere megtörtént.
Az emelet két teljes értékű szobát ( egyikhez egy loggiára lehet kimenni) és egy félszobát tartalmaz, melyek ideálisak lehetnek hálószobának, gyerekszobának vagy akár dolgozószobának. Az emeleten található továbbá egy kis galéria rész, amely gardróbként is funkcionálhat, elegendő tárolóhelyet biztosítva a család számára, valamint egy tágas fürdőszoba WC-vel.
A ház téglaépítésű, szigetelt falakkal rendelkezik, így biztosítva van a kellemes hőmérséklet télen és nyáron egyaránt. A földszinten műanyag, az emeleten fa nyílászárók vannak. afűtése gázkonvektor, mely új burkolatot kapott. A klimatizált helyiségek pedig a forró nyári napokon biztosítják a megfelelő hűtést.
A pihenőkert kb 30 m²-es saját és osztatlan közös kert is van a 18 m²-es terasz kiváló helyet biztosít a szabadtéri pihenéshez, vagy baráti összejövetelekhez. A házhoz tartozó 25 m²-es garázs kényelmes parkolást biztosít, és elegendő tárolóhelyet kínál. Tartozik még a házhoz egy kb 20nm utcafronti üzlethelyiség, mely vizesblokkal rendelkezik.
Ez az ingatlan egy igazán különleges lehetőség azok számára, akik egy kényelmes, jól elrendezett otthont keresnek Nyíregyháza egyik legkeresettebb városrészében. Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, hívjon bizalommal, és tekintse meg személyesen!
Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 11. Utoljára módosítva: 2025. 10. 11.
3 szobás sorházak ára Nyíregyházán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Nyíregyháza