Oasis Residence

Eladó sorház
Budapest, XX. kerület, Kossuthfalva, Nagysándor József utca, földszint

+ 10 kép 1/13
99 900 000 Ft99.9 M Ft 1 085 870 Ft/m2
4 szoba
92 m²
földszint
építés éve:2021

Részletes adatok

Telekméret: 273 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Csuha Attila
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Kertkapcsolatos sorházi otthon Kossuthfalva kedvelt részén – azonnal költözhető állapotban!

Budapest XX. kerületében, Kossuthfalván, a Nagysándor József utcában kínálunk megvételre egy 92 m²-es, négyszobás sorházi lakást, amely ideális választás lehet családok számára, de befektetésnek is kiváló lehetőség.

Az ingatlan praktikus elrendezésű, világos terekkel rendelkezik, állapota jó, így új tulajdonosa akár azonnal birtokba veheti. A tágas nappali és a külön nyíló szobák kényelmes életteret biztosítanak a család minden tagja számára.

A lakáshoz saját kert és egy 20 m²-es terasz is tartozik, amely tökéletes helyszíne lehet nyári grillezéseknek, baráti összejöveteleknek vagy egy nyugodt reggeli kávézásnak.

A komfortot gáz cirkó fűtés, klíma és jól élhető belső kialakítás biztosítja. A környék kertvárosias hangulatú, ugyanakkor minden fontos szolgáltatás könnyedén elérhető: boltok, iskola, óvoda, gyógyszertár és kiváló tömegközlekedés található a közelben.

Főbb jellemzők:

92 m² lakótér
4 szoba
20 m² terasz
saját kertkapcsolat
gáz cirkó fűtés
klíma
jó állapot
családbarát környezet
kiváló infrastruktúra

Várom megtisztelő hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

4 szobás sorházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1086 e Ft
735 e Ft -48%
1169 e Ft 7%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
99.9 M Ft m Ft
84.3 m Ft -19%
138.3 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, Kossuthfalva, Nagysándor József utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

109.9 M Ft
3 szoba
51 m²
V. kerület, Lipótváros
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

225 M Ft
2 szoba
89 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

69.9 M Ft
1 szoba
23 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63.5 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
XX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XX. kerület

71.5 M Ft
5 szoba
92 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

55 M Ft
2 szoba
52 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Vörösmarty utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

120 M Ft
2 szoba
93 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

74.1 M Ft
4 szoba
58 m²
II. kerület, Hársakalja
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

82.9 M Ft
2 szoba
40 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

235 M Ft
6 szoba
262 m²
XX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XX. kerület

38.5 M Ft
2 szoba
63 m²
III. kerület, Rómaifürdő, Hollós Korvin Lajos utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
XX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XX. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca