Aerogate Homes

Eladó sorház
Budapest, XX. kerület

+ 6 kép 1/9
33 000 000 Ft33 M Ft 942 857 Ft/m2
2 szoba
35 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 53 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Kornhoffer Csilla
Otthon Centrum Domus Plusz

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Pesterzsébet kedvelt részén, közel mindenhez felújított kis lakás 2 szobával, kicsi konyhával, wc-vel és zuhanyzóval
Hitel

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

2 szobás sorházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
943 e Ft
692 e Ft -36%
1336 e Ft 29%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
33 M Ft m Ft
38.4 m Ft 14%
79 m Ft 58%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

61 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

85 M Ft
4 szoba
150 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

258 M Ft
3 szoba
81 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

94 M Ft
2 szoba
66 m²
XX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XX. kerület

140 M Ft
2 + 4 szoba
134 m²
VIII. kerület, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

101 M Ft
2 szoba
76 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

102.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
IX. kerület, Ferencváros, Hőgyes Endre u. 15
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

42 M Ft
1 szoba
27 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

130 M Ft
3 szoba
69 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

78 M Ft
1 szoba
39 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta, Naszód
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

118 M Ft
6 szoba
118 m²
XIX. kerület
Eladó telek

Budapest, XIX. kerület

155 M Ft
462 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
73 m²
XX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XX. kerület

104.9 M Ft
4 szoba
90 m²
XVIII. kerület, Szent Imre kertváros, Széchenyi István utca
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

94.9 M Ft
4 szoba
128 m²
XX. kerület