Aerogate Homes

Eladó sorház
Békéscsaba

+ 14 kép 1/17
64 900 000 Ft64.9 M Ft 590 000 Ft/m2
4 szoba
110 m²

Részletes adatok

Telekméret: 250 m2
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+363092853
Lengyel Géza
Inter Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

ELADÓ!

Békéscsaba (Békés vármegye),

Berzsenyi utca (város keleti részén, sportcsarnok közelében)

110 m2-es tetőtér beépítéses, 2 nappali, 2 hálószobás, összkomfortos, 4 klímás, újszerű állapotú társasház garázzsal, a kertben jakuzzi, szauna, szolárium és hidromasszázs tusolóval, parkosított kertben és udvaron lévő kocsibeállóval.

Irányár: 64,9,- M Ft.

Tel.:+36 30 928 5323

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

4 szobás sorházak ára Békéscsabán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Békéscsaba m² ár
590 e Ft
156 e Ft -277%
Ennek az ára
Békéscsaba átlagár
64.9 M Ft m Ft
16.3 m Ft -298%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Békéscsaba

Eladó ingatlanok a környékről

Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

45 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
Békéscsaba
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Békéscsaba

240 M Ft
6 szoba
1400 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

67.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Mezőhegyes
Eladó családi ház

Mezőhegyes

35 M Ft
6 szoba
145 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

39.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

54 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Békéscsaba
Eladó sorház

Békéscsaba

85.9 M Ft
4 szoba
137 m²
Mezőberény
Eladó családi ház

Mezőberény

21.9 M Ft
3 szoba
99 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

79.99 M Ft
3 szoba
110 m²
Sarkad
Eladó sorház

Sarkad

9 M Ft
2 szoba
60 m²
Mezőhegyes
Eladó sorház

Mezőhegyes

37 M Ft
7 szoba
269 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

54 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Békéscsaba, Északi kertvárosias városrész, Lázár utca
Eladó sorház

Békéscsaba

52.5 M Ft
3 szoba
97 m²
Sarkadkeresztúr
Eladó ipari ingatlan

Sarkadkeresztúr

115 M Ft
6.31 ha
1012 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

99 M Ft
3 + 1 szoba
135 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

86.9 M Ft
4 szoba
128 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

129.9 M Ft
7 szoba
170 m²
Békéscsaba
Eladó sorház

Békéscsaba

52.5 M Ft
3 szoba
97 m²
Békéscsaba, Kazinczy lakótelep, Gyulai út
Eladó panellakás

Békéscsaba

39.99 M Ft
3 szoba
66 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

55 M Ft
3 szoba
82 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

110 M Ft
4 szoba
107 m²
Sarkad
Eladó sorház

Sarkad

27 M Ft
4 szoba
120 m²
Gyula
Eladó panellakás