Oasis Residence

Eladó panellakás
Zalaegerszeg, 10. emelet

41 990 000 Ft41.99 M Ft 559 867 Ft/m2
3 szoba
75 m²
10. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 75 m2
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 10. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 673
dr. Pohánka Ágnes
The Happy Home

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Zalaegerszeg közkedvelt részén, Landorhegyen vált eladóvá ez a zárt folyosóról megközelíthető, 75 m²-es, 3 különnyíló szobás, két erkélyes lakás egy 10 emeletes, liftes társasház 10. emeletén.
Az ingatlan világos tereivel, kiváló elosztásával ideális választás lehet családoknak, pároknak vagy akár befektetésre is.
A társasház a 80-as években épült, az elmúlt években pedig teljes külső megújuláson esett át. A homlokzat hőszigetelést és új színezést kapott, megtörtént a tetőszigetelés, a lépcsőház nyílászáróit korszerű műanyagra cserélték, valamint a liftet is modernizálták.
A lakásba belépve a folyosóról minden helyiség külön megközelíthető, így az elrendezés kényelmesen használható a mindennapokban. A háromból 2 szoba erkélykapcsolattal rendelkezik, a napfényes konyhában pedig kényelmesen elfér egy étkezőasztal is. A konyha mellett található egy kamra. A káddal felszerelt fürdőszoba, illetve a mellékhelyiség külön helyiségben kapott helyet. A közlekedőben több gardróbszekrény biztosít lehetőséget a tárolásra.
Nagy ablakainak köszönhetően a lakás rendkívül világos.
Az ingatlan lakható, de állapota felújítandó az új tulajdonos igényei szerint.
A lakás tulajdonviszonyai rendezettek, per- és tehermentes az ingatlan, a vételár kifizetését követően azonnal birtokba vehető.
A lakáshoz ugyanazon a szinten egy 1,5 nm-es külön tároló is tartozik, amely további pakolási lehetőséget biztosít, emellett közös tároló is rendelkezésre áll a ház lakói számára.
A közös költség kb. 40.000 Ft havonta, amely tartalmazza a szemétszállítást, a lépcsőház világítását és takarítását, a lift használatát, a felújítási alapot, a házbiztosítást, a közös képviselet díját, valamint a fűtési költséget is. A házközponti fűtés radiátoronként egyedi hőmennyiségmérővel szabályozható.
Parkolásra a ház melletti parkolóban ingyenesen van lehetőség.
A környék infrastruktúrája kiváló: bevásárlási lehetőségek, gyógyszertárak, óvodák, általános- és középiskolák, valamint több szolgáltatás is néhány perces sétával elérhető. A városrész kedvelt választás azok számára, akik szeretnének zöld környezetben élni, miközben minden fontos intézmény könnyen hozzáférhető marad.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

3 szobás panellakások ára Zalaegerszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaegerszeg m² ár
560 e Ft
513 e Ft -9%
Ennek az ára
Zalaegerszeg átlagár
41.99 M Ft m Ft
31.2 m Ft -35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaegerszeg, 10. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

74.5 M Ft
1 + 4 szoba
100 m²
Almásháza
Eladó családi ház

Almásháza

43 M Ft
2 szoba
68 m²
Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

74.5 M Ft
1 + 4 szoba
100 m²
Keszthely
Eladó panellakás

Keszthely

66.7 M Ft
3 szoba
70 m²
Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

44.99 M Ft
2 szoba
54 m²
Nagykanizsa
Eladó panellakás

Nagykanizsa

33.9 M Ft
2 szoba
51 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

45 M Ft
2 szoba
61 m²
Nagykanizsa
Eladó panellakás

Nagykanizsa

33.9 M Ft
2 szoba
51 m²
Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

32.5 M Ft
2 szoba
64 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

109.9 M Ft
8 + 1 szoba
180 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

220.785 M Ft
6 szoba
250 m²
Vonyarcvashegy
Eladó nyaraló

Vonyarcvashegy

87.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

44.99 M Ft
2 szoba
54 m²
Felsőpáhok
Eladó ikerház

Felsőpáhok

57 M Ft
4 + 1 szoba
90 m²
Zalaegerszeg, Erdész utca
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

38 M Ft
2 szoba
53 m²
Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

34.5 M Ft
2 szoba
62 m²
Nagykanizsa
Eladó panellakás

Nagykanizsa

38.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Nagykanizsa
Eladó panellakás

Nagykanizsa

33.9 M Ft
2 szoba
51 m²
Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

33 M Ft
2 szoba
53 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

105 M Ft
4 szoba
136 m²
Nagykanizsa
Eladó panellakás