Metrodom

Eladó panellakás
Tatabánya, 9. emelet

+ 4 kép 1/7
31 500 000 Ft31.5 M Ft 900 000 Ft/m2
1 + 1 szoba
35 m²
9. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 35 m2
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 9. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 530
Konkoly Zsuzsa
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Tatabánya központjában kínálunk megvételre egy 9. emeleti, 35 négyzetméteres panellakást, amely kiváló választás mindazok számára, akik saját elképzeléseik szerint szeretnék kialakítani otthonukat.

Az eladó lakás adottságai remek alapot biztosítanak egy modern, személyre szabott élettér megteremtéséhez, miközben elhelyezkedése garantálja a városi élet minden előnyét.

A lakás jelenlegi állapota felújítandó, így új tulajdonosa teljes mértékben saját stílusára formálhatja.

A fűtés költségmegosztós távfűtéssel megoldott, amely kiszámítható fenntartást biztosít.

A villany- és vízvezetékek eredeti állapotúak, így a felújítás során lehetőség nyílik ezek korszerűsítésére is.

A nyílászárók már műanyagra lettek cserélve, ami előnyt jelent energiahatékonyság szempontjából.

A burkolatok jelenleg parketta, járólap és padlószőnyeg kombinációjából állnak, amelyek igény szerint megújíthatók, így minden részlet az Ön elképzeléseit tükrözheti.

A magas emeleti elhelyezkedésnek köszönhetően a lakás világos, és kellemes kilátást nyújt a környékre.

Ez az ingatlan nem csupán egy lakás, hanem egy lehetőség: lehetőség arra, hogy egy teljesen egyedi, saját ízlésre szabott otthont hozzon létre Tatabánya egyik legkedveltebb részén.

Ha Ön is látja benne a fantáziát, érdemes személyesen is megtekinteni.

Tegye meg az első lépést álmai otthona felé – nézzük meg együtt!

Adatbázisunkban számos eladó-kiadó ingatlan közül választhat.
Személyre szabott ügyintézéssel, ügyvédi háttérrel állunk ügyfeleink rendelkezésére.
15 éves értékesítői és vezetői tapasztalat.
Minden egy helyen, az ingatlan bemutatásától a kulcsátadásig!
Hitelminősítés a Fő téri irodánkban a hét minden napján.
Legyen közös a sikerünk!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás panellakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
900 e Ft
799 e Ft -13%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
31.5 M Ft m Ft
37.4 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, 9. emelet

Eladó panellakások a környékről

Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

31.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Nyergesújfalu
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Eladó panellakás

Tatabánya

43.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

32.5 M Ft
2 szoba
50 m²
Oroszlány
Eladó panellakás

Oroszlány

33.99 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

34.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya, Sárberek
Eladó panellakás

Tatabánya

41.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Nyergesújfalu
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

42.99 M Ft
2 + 1 szoba
49 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Nyergesújfalu
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya, Gál István lakótelep
Eladó panellakás

Tatabánya

27.8 M Ft
1 szoba
29 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

41.2 M Ft
2 szoba
55 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Nyergesújfalu, Május 1. tér
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

36.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Oroszlány, Táncsics udvar
Eladó panellakás

Oroszlány

40.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

32.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Tatabánya, Sárberek
Eladó panellakás

Tatabánya

41.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya, Gál István lakótelep
Eladó panellakás

Tatabánya

27.8 M Ft
1 szoba
29 m²
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep