Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
A LIDO HOME TATABÁNYA eladásra kínál egy 67 m²-es, 2+2 félszobás, felújítandó lakást Tatabányán 4 emeletes társasház 2. emeletén. A LIDO HOME TATABÁNYA által hirdetett ingatlan jellemzői: -67 m² alapterület -2+2 félszoba -2. emeleti lakás -Felújítandó állapot – egyéni igények szerint alakítható -Jó beosztás, világos helyiségek -Elhelyezkedés és környék -A lakás környéke minden szempontból ideális: -Óvoda és iskola a közelben -Bevásárlási lehetőségek: Spar, Aldi, Lidl, Müller -Park, játszótér és színház néhány perc alatt elérhető -Jó közlekedés, könnyű megközelíthetőség -Ez az ingatlan remek lehetőség azoknak, akik saját ízlésük szerint szeretnének kialakítani egy új otthont, vagy akár befektetési céllal keresnek lakást. Amennyiben felkeltette érdeklődését a LIDO HOME TATABÁNYA által hirdetett ingatlan hívjon bármikor a megadott elérhetőségen. Vásárolna, de nincs rá keret? Irodánkban díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel állunk rendelkezésére. LIDO HOME Ingatlanok egy életen át!
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 26.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Tatabánya, 2. emelet