Astora Art House

Eladó panellakás
Szolnok

+ 15 kép 1/18
42 800 000 Ft42.8 M Ft 602 817 Ft/m2
1 + 2 szoba
71 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 71 m2
Fűtés: Távfűtés
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 703
Deák Andrea
Árkádia Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Szolnokon, a Lovas István úton eladó egy 71nm-es, 1+2 félszobás, felújított, FÖLDSZINTi lakás, így remek választás időseknek és „liftkerülőknek” is. Ez a Széchenyi lakótelep kiemelt része, zöldövezet, remek infrastruktúra, jó lakóközösség. A ház szigetelt, az ingatlan távfűtéses, egyedi mérővel. Új biztonsági ajtó, műanyag nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval ellátva, inverteres hűtő-fűtő klíma. A villanyhálózat maximálisra átkötve, új áramkör került kialakításra a konyhában, új kapcsolók, konnektorok. Nappali, két háló, konyha-étkező, külön fürdő és wc, közlekedő. A burkolatok laminált parketta és járólap. A konyhában mosogatógép, sütő, indukciós főzőlap. Tehermentes lakás, rendezett tulajdoni viszonyok. Kiváló lehetőség szuper áron. Irányár: 42,8M Ft. Tel: 06707031213

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22.

3 szobás panellakások ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
603 e Ft
263 e Ft -129%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
42.8 M Ft m Ft
17.9 m Ft -139%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó panellakások a környékről

Jászberény, Szent László
Eladó panellakás

Jászberény

39.99 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

36.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

36.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Törökszentmiklós, Fáy András lakótelep 3
Eladó panellakás

Törökszentmiklós

28 M Ft
2 szoba
63 m²
Törökszentmiklós
Eladó panellakás

Törökszentmiklós

25.99 M Ft
3 szoba
67 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

29.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

36.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

29 M Ft
2 szoba
54 m²
Szolnok, Tiszaliget
Eladó panellakás

Szolnok

32.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

38.99 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Törökszentmiklós
Eladó panellakás

Törökszentmiklós

27 M Ft
1 + 1 szoba
48 m²
Szolnok, Móra Ferenc út
Eladó panellakás

Szolnok

34.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

31.99 M Ft
46 m²
46 m²
Szolnok
Eladó panellakás

Szolnok

27 M Ft
1 szoba
35 m²