Astora Márvány8

Eladó panellakás
Szentes, 5. emelet

+ 10 kép 1/13
47 000 000 Ft47 M Ft 643 836 Ft/m2
3 szoba
73 m²
5. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 5. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: H

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662300741
Doráné Nagy Edina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó egy különlegesen tágas, napfényes lakás Szentes város szívében, a Kossuth téren, egy modern liftes ház 5. emeletén. Ez a déli tájolású ingatlan lenyűgöző, teljes panorámával bír a belvárosra, garantálva, hogy minden napja fényárban úszik.
Elhelyezkedése miatt, közvetlenül a városközpontban, minden program és a sétáló utca közelében található, így garantáltan megtalálja a kikapcsolódásra vagy a mindennapi szükségletek beszerzésére való lehetőséget a közelben. A kedves szomszédság biztosítja, hogy az új lakók gyorsan otthon érezhessék magukat ebben a barátságos közösségben.
A lakás nem csak helyzetével és kilátásával büszkélkedhet, hanem a belső tereivel is. A modern konyha minden igényt kielégít: elektromos főzőlappal, beépített sütővel és mosogatógéppel felszerelt, így a főzés örömére és a kényelmes háztartásvezetésre helyezi a hangsúlyt. A lakásban a felújított elektromos hálózat és a hőszigetelt nyílászárók teszik teljessé a komfortérzetet.
A házban két lift is található, amely megkönnyíti a felsőbb emeleteken élők életét és teszi ezt az ingatlant még vonzóbbá azok számára, akik kényelmet és egyszerűséget keresnek. Az ingatlanhoz házközponti fűtés tartozik egyedi méréssel, ami pozitív hatással van a rezsiköltségekre. Minden szoba klíma berendezéssel van ellátva (összesen 3 db), így a nyári hónapokban is garantált a hűvös és kellemes belső hőmérséklet.
A lakás egyik legvonzóbb eleme a nagyméretű erkély, ami nem csak redőnyökkel van felszerelve az extra komfort érdekében, hanem a nappaliból és a kisebbik szobából is megközelíthető, így tökéletes helyet biztosít a város lüktetésének élvezetére vagy egy csendes kávézáshoz a nap bármely szakában.
Keressen bizalommal, akár hétvégén is.
Doráné Nagy Edina
dorane.nagy.edina@dh.hu

Referencia szám: LK012634

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 06.

3 szobás panellakások ára Szentesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szentes m² ár
644 e Ft
454 e Ft -42%
Ennek az ára
Szentes átlagár
47 M Ft m Ft
26.9 m Ft -75%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szentes, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Szeged
Eladó panellakás

Szeged

11.9 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Szentes
Eladó panellakás

Szentes

30 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Szentes
Eladó panellakás

Szentes

34.99 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

122 M Ft
6 szoba
136 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

63.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

29.59 M Ft
35 m²
Hódmezővásárhely
Eladó panellakás

Hódmezővásárhely

48 M Ft
2 szoba
48 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

59.59 M Ft
2 szoba
59 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

45 M Ft
2 szoba
63 m²
Algyő
Eladó panellakás

Algyő

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

64.9 M Ft
2 szoba
73 m²
Szentes
Eladó panellakás

Szentes

30 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Szatymaz, Neszürjhegyi kertsor
Eladó telek

Szatymaz

13.7 M Ft
967 m²
0 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

54.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
Szentes
Eladó panellakás

Szentes

27.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

46 M Ft
2 szoba
45 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

210 M Ft
1.22 ha
0 m²
Szatymaz, Neszürjhegyi kertsor
Eladó nyaraló

Szatymaz

13.7 M Ft
1 szoba
14 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba