BAM Living

Eladó panellakás
Szekszárd, 2. emelet

+ 3 kép 1/6
31 500 000 Ft31.5 M Ft 508 065 Ft/m2
3 szoba
62 m²
2. emelet
építés éve:1992

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Puskás Sándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Szekszárdon, a csatári részen lakás eladó:

- 3 szobás, 62nm-es
- 2. emelet
- Liftes
- Erkélyes
- Boltok, gyógyszertár, posta, buszmegálló a közelben

A lakás adottságai elhelyezkedése nagyon jó!
Az eredeti állapota miatt, az új tulajdonos, saját izlésének megfelelően felújíthatja.
További információért és megtekintésért, kérem hívjon!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás panellakások ára Szekszárdon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szekszárd m² ár
508 e Ft
627 e Ft 19%
Ennek az ára
Szekszárd átlagár
31.5 M Ft m Ft
36.5 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szekszárd, 2. emelet

Eladó panellakások a környékről

Szekszárd
Eladó panellakás

Szekszárd

34.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Szekszárd
Eladó panellakás

Szekszárd

37.59 M Ft
3 szoba
59 m²
Szekszárd
Eladó panellakás

Szekszárd

44.9 M Ft
3 szoba
59 m²
Szekszárd, Belváros, Béri Balogh Ádám utca
Eladó panellakás

Szekszárd

31.85 M Ft
2 szoba
40 m²
Szekszárd
Eladó panellakás

Szekszárd

33.6 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szekszárd
Eladó panellakás

Szekszárd

34.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Paks
Eladó panellakás

Paks

52.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Szekszárd
Eladó panellakás

Szekszárd

29 M Ft
3 szoba
52 m²
Szekszárd
Eladó panellakás

Szekszárd

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Dombóvár
Eladó panellakás

Dombóvár

19.9 M Ft
1 szoba
28 m²
Dombóvár
Eladó panellakás

Dombóvár

31.9 M Ft
2 + 1 szoba
57 m²
Paks
Eladó panellakás

Paks

47.9 M Ft
2 + 1 szoba
58 m²
Szekszárd
Eladó panellakás

Szekszárd

33.6 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Dombóvár
Eladó panellakás

Dombóvár

19.9 M Ft
1 szoba
28 m²
Szekszárd
Eladó panellakás

Szekszárd

38.95 M Ft
2 szoba
59 m²
Dombóvár
Eladó panellakás

Dombóvár

31 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Szekszárd
Eladó panellakás

Szekszárd

36.7 M Ft
3 szoba
57 m²
Szekszárd
Eladó panellakás

Szekszárd

33.6 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szekszárd
Eladó panellakás

Szekszárd

34.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Szekszárd
Eladó panellakás

Szekszárd

34.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Paks
Eladó panellakás

Paks

41.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Dunaföldvár
Eladó panellakás

Dunaföldvár

34.5 M Ft