River Life

Eladó panellakás
Székesfehérvár, 3. emelet

+ 10 kép 1/13
52 000 000 Ft52 M Ft 981 132 Ft/m2
2 szoba
53 m²
3. emelet
építés éve:1965

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 534
Gombos Zita
Szigetszentmiklós OTP Ip

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Fejér vármegye, Székesfehérvár, Köfém lakótelepen lévő 3. emeleti, 52 m2-es 2 szobás, jó állapotú lakás ELADÓ.
Műanyag nyílászárók, jó minőségű ablakok, redőnnyel és szúnyoghálóval szerelt, erkélyes. Belső tér átlagos állapotú, falai festettek, tapétásak, fürdőszoba zuhanyzós. Szép világos, csendes lakás, jó lakóközöséggel. A közös költség 8500,- Ft.
A fűtés távfűtés, nem egyedi mérős. A lakás zöldövezetben helyezkedik el, jó közlekedés, buszmegálló, bevásárlóközpont elérhető. Az ingatlan tehermentes!

Amennyiben bármi kérdése lenne kérem keressenek!

Referenciaszám: M322310

Az OTP Ingatlanpont teljeskörű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és pénzügyi konstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést és a kapcsolódó ügyek intézéséhez segítséget nyújtunk.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
981 e Ft
969 e Ft -1%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
52 M Ft m Ft
49.5 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

50.99 M Ft
2 szoba
53 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

59.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

35.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

45 M Ft
2 szoba
50 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

64.9 M Ft
3 szoba
54 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

34.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

64.9 M Ft
3 szoba
54 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

59.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

83.9 M Ft
1 + 3 szoba
181 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

45.5 M Ft
2 szoba
48 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

59.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

59.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

59.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

62.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

32 M Ft
2 szoba
51 m²
Székesfehérvár, Palotavárosi lakótelep, Kodolányi János utca
Eladó panellakás

Székesfehérvár

64.9 M Ft
3 szoba
54 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

64.9 M Ft
3 szoba
54 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

34.9 M Ft
2 szoba
59 m²
Székesfehérvár